Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M-ki [Specna Arms]


Recommended Posts

Panowie, po paru zorganizowanych strzelaninach z "służbowym" sprzętem, powoli przymierzam się do własnej eM-ki. Padło na Specnę. Skłaniam się ku B02. Nie muszę się szczególnie spieszyć z zakupem, mogę jeszcze parę gier rozegrać na sprzęcie organizatora. W związku z tym pytanie - który moment jest najlepszy na zakup? Obecnie ceny tego modelu oscylują w przedziale 750-800 zł. Brać już, czy zdarzają się jakieś cykliczne promocje i lepiej czekać? Jaka cena jest dobra?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Specna dobrze schodzi, więc rzadko są na nie jakieś większe promocje, w ogóle rzadko widuję jakiekolwiek promocje na Specny, tym bardziej z SAEC. Jak już, to zapisz się do newslettera i dostaniesz 5% w Gunfire. Ewentualnie pożyduj u kolegów o możliwość zakupu z konta teamowego (-10%).

Link to post
Share on other sites

Pewnie będą promocje. Mam kilka upatrzonych replik i muszę się zdecydować na jedną. Jak zerkam na stronę GF to codziennie podnoszą ceny replik, pewnie po to aby obniżyć je w promocji :icon_smile:.

Edited by mareq
Link to post
Share on other sites

Haha, słynne promocje GF. Chociaż część rzeczy trafia się szczerze przeceniona. Zdobyłem tak chest rigga za 3 dyszki i SWD na prónd za mniej niż połowę ceny rynkowej. Ciężko by za tyle używkę znaleźć :)

Specny sprzedają chyba w GF, Azteko, Cytadeli, 4Airsoft(?), trzeba się przyczaić na promocję, bo sezon wystartował, do tego majóweczka w najbliższej perspektywie.

 

 

Dodano przez Tapatalk. Post zatwierdzony przez Europejską Komisję do Zatwierdzania Postów - podwydział Wojskowości i Ogrodnictwa

Link to post
Share on other sites

Właśnie dostałem SA-B03, prosto ze sklepu blacksword. Rozpakowana, przestrzelana, więcej napiszę po weekendzie, kiedy będę miał mozliwosc postrzelania. Wrazenia ogólne wspaniałe. Ma trochę luzu na magu i kolbie, ale moim zdaniem jakość wykonania całej repliki sprawia że tych wad nie zauważamy.

Link to post
Share on other sites

Siemano!

W tym momencie masz w azteko.pl B-02 za 700 PLN

 

http://azteko.pl/spe...b02-p-7738.html

 

Przyzwoita cena :icon_smile:

 

Dokładnie. Właśnie kurier przyniósł jak wychodziłem do pracy dziś. Więc dziś unboxing i przestrzelanie w domu :)

 

Jak ktoś jest jeszcze zainteresowany to kupujcie szybko, bo zapasy magazynowe topnieją w oczach na azteko.

Link to post
Share on other sites

Pięć razy rozkręciłem i skręciłem swoją specne i pojawił się problem. Wyrobiłem śrubki w korpusie jakbym je rozkręcał tępym nożem. Miękki, bardzo lipny metal z którego są zrobione ( śrubeczka od zwalniacza magazynka, od klapki pod silnikiem, itp... ) Czy trafił ktoś na zestaw-komplet śrubek do eM-ek pasujących do Specna-Arms ?? Z góry dzięuję za namiar na sklep z takimi.

Link to post
Share on other sites

Ja mam pytanie.

 

W mojej b03 po odkreceniu dolnego risa lufa zewnętrzna opada w dół i trzeba się mocno postarać żeby z powrotem ją podciągnąć do góry. Po za tym boję się że zniszczę lufę zew. bo śrubki dość mocno się wrzynają w znal... ktoś może pomóc?

Link to post
Share on other sites

Ja mam pytanie.

 

W mojej b03 po odkreceniu dolnego risa lufa zewnętrzna opada w dół i trzeba się mocno postarać żeby z powrotem ją podciągnąć do góry. Po za tym boję się że zniszczę lufę zew. bo śrubki dość mocno się wrzynają w znal... ktoś może pomóc?

 

Musisz sprawdzic jak lufa zewnętrzna siedzi w korpusie. Najprawdopodobniej pin blokujący lufę się odgiął, podgiął albo coś. porozkręcaj wszystki risy i szukaj problemu na łączeniu lufa zewnętrzna - korpus.

Edited by jsnp
Link to post
Share on other sites

Panowie mam pytanie, posiadam M4 sa-a07, z tym tłumikiem zabudowanym. chciałem sprawdzić stan wygłuszenia w tłumiku i wymienić na własnej roboty wygłuszenie.

 

Problem polega na tym że nie moge się dostać do tego tłumika... jak go wyciągnąć z tego front gripa???

 

 

 

 

 

EDIT: Dobra poradziłem już sobie (bardzo mocno siedział i nie szło go ruszyć, prubowałem z kolegą to rozkręcić i puściło. trzymając tłumik w prawej ręce a lufę w lewej trzeba kręcić tłumikiem od siebie (odwrotnie jak się kręci manetką w motorze)).

Edited by sloter
Link to post
Share on other sites

tylko że teraz pojawił się kolejny problem. wytłumienie jest bardzo krótkie (zaledwie 3-4 cm...) a mam wlożoną krotszą lufę (precka Madbull black pythona Ver. 2) sęk w tym że tłumika znowu nie potrafię rozkręcić bo siedzi niesamowicie mocno... troche luzu mam jakies półtore obrotu moge wykonać i potem stop...) przypuszczam że też jest na kleju tak jak cały tłumik był nakręcony na lufę zewn. na takim czerwonym kleju.... ale nie potrafię tego przekrecić na tyl żeby klej rozkruszyc a nie mam imadła. francuza mam za małego do tego... Macie jakis pomysł na rozkręcenie tego xD ???

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...