Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Początek "przygody" AEG M805A2


Recommended Posts

Witam

Co nieco poczytałem, trochę pooglądałem. Wyszło na to żeby nie kupować [...] z plastikowym magazynkiem. Znalazłem taki oto model w cenie która mnie zadowala.

 

http://www.taniemili...--de-p-683.html

 

Co mi możecie o tym powiedzieć ?

Będzie się nadawał na początek mojej przygody z asg ?

Jeśli nie, to bardzo proszę o pomoc w znalezieniu jakiegoś elektryka do 300-350 zł

 

 

 

Dzięki !

Link to post
Share on other sites

Zapraszam do zapoznania się z poradnikami znajdującymi się w tym dziale w tematach przyklejonych.

http://forum.wmasg.p...poczatkujacych/

 

Ponadto przypominam ,że użytkownik zakładający temat ma obowiązek przeczytać te tematy. Tak wynika z regulaminu:

 

przed zadaniem pytania należy wykazaćminimum własnego zaangażowania i sprawdzić, czy na liście widocznych tematów w dziale "Jak zacząć?" nie znajduje się inny wątek, który odpowiadałby na pytania autora.


  •  

Link to post
Share on other sites

A przeczytałeś podpięte tematy? Jeśli tak to powinieneś wiedzieć czy jest to dobry wybór.

 

Jakby nie to napisze raz jeszcze:

NIE.

 

Masz dużo więcej lepszych rzeczy w tej samej cenie. Jeżeli chcesz je znaleźć to:

:google:

Podpowiem: Szukaj giet i mp5.

Link to post
Share on other sites

Kupiłem gietę od GFC, wystrzelałem już prawie 1000 kulek, mogę powiedzieć jedno - serdecznie polecam, nie miałem do czynienia z JG, ale GFC jest tańsze i naprawdę bardzo pozytywnie :icon_wink:

Powiedział wielki znawca airsoftu i replik, który o swoją pierwszą replike pytał 10 dni temu... Bez obrazy Kolego, ale strzelałeś z innych replik? Bo wiesz, jesteś zielony i jakbyś dostał eMke za 150zł to pewnie też byś napisał, że "jest tańsze i naprawdę bardzo pozytywnie". Oczywiście gieta GFC nie jest zła, ale uważam, że ludzie, którzy nie mają doświadczenia i czegoś do porównania nie powinni wypowiadać się w tym dziale w charakterze doradców bo to takie "uczył Marcin Marcina".

Link to post
Share on other sites

Dzięki wielkie ! Na pewno wybiorę pomiędzy zaproponowanymi przez Was replikami.

Dobra decyzja. :maniak_OK:

Interesuje mnie jednak jeszcze Wasza OPINIA na temat tego AEG-a którego podałem w 1 poście... Jest aż tak bardzo zły?

Nie nadaje się nawet do rzucania, bo nie wraca jak bumerang a do tego może rozsypać się już w czasie lotu. :maniak_zle:

Link to post
Share on other sites
nie miałem do czynienia z JG, ale GFC jest tańsze i naprawdę bardzo pozytywnie.

 

Czy jest na sali moderator??

 

Masz jeszcze coś głupiego do dodania? Jeśli masz jakiś problem, to obok każdego postu widnieje przycisk "zgłoś".

 

 

JG i GFC w wypadku tej giety to to samo. DOKŁADNIE TO SAMO. Są nawet produkowane w tej samej fabryce/fabrykach. Jedyną różnicą jest napis w miejscu oznaczeń orginalnego G36, zamiast JG masz GFC.

Edited by wiciok
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...