Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MARSOC - stek pytań


Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hej właśnie myślę nad zabraniem się na stylizacje na Marsoc z roku no dokładnie pomożecie mi określić z tego co wypatrzyłem na zdjęciach :icon_razz2:

Zdj główne jakie wybrałem to https://lh5.googleus...ealthythkqu.jpg

1.Mundur-dół od BDU woodland góra jakiś CS w woodlandzie tylko jaki patagonia czy ujdzie od biedy TMC ? :icon_mrgreen:

2.Kamizelka myślę że to będzie JPC z bajerkami typu flaga lightsticki gumki spadochronowe granat smoke magi w kangurku oczywiście ptt i replika mbitr (chyba)

3.Hałer Misiek 2000 na bank tylko jak go przyciąć żeby wyglądał jak na zdj oczywiście z norostosem i repliką PVS15

4.Emeczka czyli lufa 14,5 i szyny 12 ? do tego kolba sf i pmagi nic się nie stanie jak lunetka będzie założona ? :icon_mrgreen:

5.króciak czyli 1911 z kaburą na pasie

6.Pas to chyba na bank rescue belt od BHI tylko jaki kolor

7.Buty to trekingi salomon asolo itp.

8.ładownice w jakich kolorach cb i multi będą pasić ?

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc :icon_mrgreen:

Link to post
Share on other sites

1. mundur ok sam taki set mam bdu spodnie+ cs tmc który po przepraniu całkiem znośnie wygląda, mam jeszcze górę bdu przeszytą na RAID też fajna opcja.

2. JPC też posiadam miałem zamienić na CPC ale póki co zostanę przy niej bo prawie wgl nie ma potrzeby kupowania pouchy jest bardzo praktyczna, kup sobie MBITRY dedykowane właśnie pod JPC są tanie a włożysz w jednego radio a drugi np. na 2 dodatkowe magi

3. Misiek spoko opcja zielony albo w khaki ważne żeby był pomalowany i nie walił plastikiem po oczach z nostrosem ofc. Tu jest 1 różnica ja sprzedałem swojeg i w fasta zainwestowałem czasem żałuję ale jak przyjdzie mi cover mc to mi przejdzie :P

4. Emka jaka wolisz ważne żeby były DD RIS II 9 lub 12 peq 15 i optyka specter, eotech 553, XPS lub luneta 1-4x.

5. Króciak 3 do wyboru 1911 meu, glock 19 lub berreta

6. Pas rescue belt ja mam zielony ale głównie w khaki noszą

7. Trekingi co lubisz ja używam stare i wygodne campusa :x ale pewnie nie długo je salomony zastąpią.

8,. Ładownice to tak jak pisałem crye ma 2 dedykowane tylko pod jpc to te napewno bym polecał reszta to inwencja twórcza w multicamie głównie ale i eaglowskie khaki też przejdzie tylko nie ma sensu obwieszać ładownicami jpc, jakiś mały camel na plery albo assault pannel mbitr ifak i po sprawie,

9. i jeszcze nie zapomnij o bardzo charakterystycznym przedmiocie dla Marsocu: Waist Pack'u w khaki.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Wyśliłem się przejrzałem stos fot, fakt nie mam zdjęcia, ale na forach typu devtsix, gearwhore ludzie dla wczesnego Marsocu/ FRu dają do blastera 951. No jeszcze nie wymieniłem 2: WMX200 i INFORCE WML.

 

Podsumowując od największej spotykalności no i to też zależy od dat jaki interesuje pytającego Insight M3X, Surefire 910, Insight WMX200, Surefire 600, INFORCE WML. Co do 951 wstrzymam swój głos.

 

A tu są 2 latarki których nie mogę określić.

https://lh5.googleusercontent.com/-4KKWKcpU1uY/VC5zlaRlhxI/AAAAAAAADyw/rZizuuORPk8/s640/humv.jpg

https://lh3.googleusercontent.com/-Xd4i30cAcS4/VC2ES782wdI/AAAAAAAACcY/TVN1xcsx6JY/s640/120709-M-FJ370-025.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witajcie,

 

czy prawdą jest, że kamizelka RBV/RBAV (to chyba to samo) zastępuje CIRASa?

Jeśli nie zastępuje to czy MARSOC ich w ogóle używa?

 

Jeszcze jedno, czy kamizelka JPC wg rozwniętej nazwy jest wskazana dla jednostek które faktycznie wykonują operacje powietrzne(rescue, skoki ze spad.) czy w MARSOCu jest na tyle dowolność, że wybierają to co im bardziej leży?

 

Dzięki!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...