Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MARSOC - stek pytań


Recommended Posts

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 4 months later...

Przestudiowałem temat przeglądam maniakalnie fotki MARSOC'u i postanowiłem przygotować stylizację. Jednak zgodnie z nazwą tematu mam parę pytań.

1. Czy zdarza się używać ładownic w woodlandzie? Szukałem nie znalazłem ale możliwe że słabo szukam.

2. Czy set:

a)Spodnie bdu woodland

b)Pas rescue belt (jaki kolor?)

c)Bluza Raid woodland

d)Buty trekingowe salomony/asolo

e)Rękawice mechanix original WDL czy nomexy olive?

f)MICH 2000 z norotosem, szynami ARC odpowiednio malnięty (kocie oczy?/gogle?/rihno?)

g)Sordin'y (może być bowman?)

h)PTT u94

i)Arafatka/neck gaiter?

j)Kamizelka LBT 6094 CB/olive? Na niej ładownice w zależności od odpowiedzi na pierwsze pytanie WDL/CB/Multicam?

k)Fanny pack CB

l)Bandolier na granaty 40mm khaki

m)Replika block II szyny 12" DD, eotech 553, m3x,peq 15, krótki m203 kolba CTR, zawieszenie CB

 

Będę wdzięczny za odpowiedź jak i nakierowanie w którym okresie by się taki set odnalazł ;)

Link to post
Share on other sites

A możecie mi powiedzieć w jakich latach Marsoki używali CIRASów a w jakich JPC. Z tego co wiem te pierwsze zostały zastąpione, ale czy dalej je można spotkać w tej jednostce? Inaczej czy JPC mogły się spotkać z CIRASem?

 

Kolega w pierwszym poście zapytał co z magpulizacją eMek. I wspomniał o MOE Trigger Guard. chciałem zapytać czy w ogóle wojskowi używają tego gadżetu? Bo na fotografiach się z tym nie spotkałem, ale mogłem przeoczyć, bo to dość mały element.

 

I ostatnie pytanie, w jakim okresie MARSOC używał zestawów TASC? Czy są nadal w użyciu?

 

Dziękuje i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

1. Która z firm robi dobre jakościowo kopie combat pantsów? Na aliexpress znalazłem TMC oraz allwina w woodlandzie. Ktore będą lepsze jakościowo/wytrzymałościowo? Zalezy mi na samych spodniach, combat shirta i tak będe szył sam.

 

2. Ma ktos fotki marsoców z JPC w RG?

Link to post
Share on other sites

1. Która z firm robi dobre jakościowo kopie combat pantsów? Na aliexpress znalazłem TMC [...]

 

Mam styczność tylko z Combat Shirtem z TMC. Jakość jak to przy tej klasie ciuszkach. Na "ersoftowe pole walki" wystarczające. Bardziej wg mnie zastrzeżenia budzi kolorystyka niż jakość wykoanania:

 

https://plus.google....sts/R8w2F12KHJk

Edited by Rzeznik124
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...