Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

gOmezz/Mr Megaman/BeastlyJames/TheViper/TrecBeast - Uwaga!


Recommended Posts

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U mnie to samo. Przed świętami wysłałem kasę i nic. Dzwoniłem do niego w czwartek rano i niby odesłał pieniądze. Mają czas dojść do Poniedziałku. Na razie czekam.

 

Tak z ciekawości, może ktoś jeszcze kupił od niego "tego samego eotecha" ?

Edited by gajdziu
Link to post
Share on other sites

EDIT:

napisałem na tablicy tutaj:

*link usunięty*

i do kilku jego znajomych.

Hmmmm... Wszedłem z ciekawości zobaczyć co tam napisałeś i czy był jakiś odzew. Otóż, jakoś nie widzę żadnego posta, który mógłby pochodzić od Ciebie. Czyżby usunęli? Aha, zaznaczam, że na facebooka wchodzę tylko pare razy w tygodniu by dowiedzieć się co ludzie ze studiów piszą (informacje o wpisach, kołach itp.) więc mogłem nie znaleźć bo szukałem w złym miejscu. Ale wracając do meritum. Jeśli post został usunięty to radziłbym unikać całej ekipy.

Link to post
Share on other sites

U mnie to samo. Przed świętami wysłałem kasę i nic. Dzwoniłem do niego w czwartek rano i niby odesłał pieniądze. Mają czas dojść do Poniedziałku. Na razie czekam.

 

Tak z ciekawości, może ktoś jeszcze kupił od niego "tego samego eotecha" ?

 

 

Ani kasy ani potwierdzenia przelewu. Czyli "WAŁEK" jak nic.

 

Do zobaczenia Mr.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy czytaliście moje posty, ale mi wmawiał, że paczkę wysłał, ale coś źle było zaadresowane i wysłał jeszcze raz, ( czego i tak nie zrobił) Domgałem się pieniędzy.... Pisałem na facie kilku krotnie do nie go jego partnerki, cud że wogóle oddał mi te pieniądze, ponieważ koleś dalej robi wałki, proponuje żeby zajął się tym jakiś moderator, admin itp. i usunąć czy zablokować konto, oraz ostrzegać przed nim w komisie, dane już większość zna ;) Ale czy można je podać głowy nie dam...

 

Pzdr.

Link to post
Share on other sites
Nie wiem czy czytaliście moje posty, ale mi wmawiał, że paczkę wysłał, ale coś źle było zaadresowane i wysłał jeszcze raz

 

Listonosz źle adresuje paczki, taką mamy pocztę w tym kraju :D

 

A tak na poważnie to Mr Megaman/Gomez, działa już w taki sposób od kilku lat i dalej jest to samo. Czegoś więc nie rozumiem, albo wy dajecie się ładować w du, albo Megaman ma takie gadane że to już nie wasza wina :D . Mi jak sprzedał "idealną" muszkę od Boya to stwierdziłem że jest tylu rzetelnych sprzedawców w Śląskim (pozdro Bamper) że Kubusia omijam z daleka :)

Link to post
Share on other sites

Co nie pasowało z twoją muszką?

Co do sytuacji.

Chyba czas coś wyjaśnić.

19.12.2012r zostałem zatrzymany przez Kryminalnych z Bytomia. Powód? Dzień wcześniej gdzie pracuje odbył się napad z bronią w ręku. Puścili w lokalnej telewizji materiał z zamazaną twarzą sprawcy - ot wysoki chłop coś koło 2m normalnie ubrany. Moja sąsiadka wiedząc jakie mam hobby zadzwoniła na Policję w Bytomiu twierdząc że to mogłem być ja... I tak panowie znaleźli się u mnie.

Zarekwirowali mi prawie wszystko co jest związane z AS.

Oto świstek od nich z tym co mi zarekwirowali.

zlepka.jpg

 

Pewnie powiecie co to wnosi. Ale wnosi i to dużo. Sprzedałem eo552 użytkownikowi gajdziu. Przesłał pieniądze itp. Tyle że było to przed 19.12.12r... Po wyjaśnieniu wszystkiego Policja twierdziła że odzyskam rzeczy w ciągu paru dni - do dziś wszystkiego jeszcze nie mam... I tak też mu napisałem. Niestety wyszło jak wyszło i odesłałem mu kwotę 107zł - taką jaką on przelał mi na konto. Przelanie pieniędzy nastąpiło jakoś 2tygodnie po zatrzymaniu - ciągle myślałem że odzyskam EO i mu go wyślę bo tak zapewniała Policja.

Nic nie było zrządzeniem mojej złej woli - wszystko przez to że jakaś baba zakablowała jakie mam hobby i że "mogłem być sprawcą napadu"... Pewnie że AS jest legalne. Ale wytłumaczcie to Policji - oni musieli odesłać rzeczy do eksperta i dopiero on potwierdził że to zabawki...

Link to post
Share on other sites
Guest Michal892

Chwila, chwila Mr MegaMan, od kiedy dokumenty się wypełnia ołówkiem? Każdy dokument powinno się wypisywać długopisem. Gdzie podpis funkcjonariusza rekwirującego sprzęt? Też podpis napisany ołówkiem? Co za ściema... Twoja dziewczyna jakby to widziała, to by się spaliła ze wstydu, co ty tu wyrabiasz.

 

 

Twoja zaś, jakby zobaczyła pisownię Waćpana, to niejeden ujrzałby niewiastę, do księgarni po słownik skocznie bieżącą.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...