Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

gOmezz/Mr Megaman/BeastlyJames/TheViper/TrecBeast - Uwaga!


Recommended Posts

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Usuniesz jedno, założy drugie, potem 3, 4 ,8, 15 itp itd... Powinien byc ban na IP. To je MegaMan tego nie ogarniesz.

Gdyby każdy miał unikatowe IP to pierwszy bym walczył o taką blokadę. Niestety, problemy są dwa:

1. zmienne IP w niektórych sieciach - co 24h komputer dostaje nowe IP (było tak kiedyś zdaje się w Neostradach, teraz nie wiem), a wtedy blokada działałaby tylko przez 24 godziny, po tym czasie ktoś inny miałby blokadę, a oszust nie;

2. wspólne IP w niektórych sieciach - z tego co się orientuje jest to szczególnie popularne w "kablówkach" - wiele komputerów łączy się z serwerem dostawcy usługi i to przez niego wychodzą na świat, blokując IP blokujemy ten serwer, a to oznacza, że oprócz oszusta zablokujemy np. 20 innych osób.

Link to post
Share on other sites

Jest sposób na uniknięcie takich krętaczy , niestety godzi on także w niczego sobie winnych świeżo zarejestrowanych użytkowników. Po jazdach z paroma osobami na tym forum , jak już kupuje to sprawdzam od kiedy jegomośc jest zalogowany na stronie i jakie ma opinie , jeżeli to ledwo co zalogowany klient , to sobie mimo ekstra okazji odpuszczam . Administracja mogła by wprowadzic takie obostrzenie że do miesiąca po zarejestrowaniu nie ma handelku , to by mocno utrudniło takiemu frajerowi życie i naciąganie ludzi

 

Tematy użytkowników nie są dobrym miejscem na dzielenie się takimi pomysłami. Mają one dotyczyć użytkowników, a nie portalu/forum. Prawdopodobnie taka blokada pojawi się w nowej odsłonie portalu.

 

EOT

 

 

Offtop w tym temacie będzie odpowiednio "nagradzany". Chcecie podyskutować to macie "Sprawy WMASG.pl".

Edited by OFF
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Użytkownik TheViper zgłosił się do mnie z oferta wymiany Sordinów na emkę z mojego ogłoszenia. Umówiliśmy się na wysyłkę Sordinów i zdjęcie potwierdzenia wysyłki. Jak tylko dojdą i wszystko będzie w porządku wyśle emke. Jestem świadomy tego na co się zdecydowałem. Zobaczymy jak całość przebiegnie i czy nie będzie problemów.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

W dniu wczorajszym podjechałem do Pana wspomnianego w temacie. Moim celem był zakup kamizelki LBT 1691G. Byłem pełen obaw po tych postach, natomiast teraz złego słowa nie mogę powiedzieć. Facet zaczekał na mnie bo spóźniłem się z pół godziny, kamizelka ok, bez żadnych wad, ze 170 zł, zeszłem na 160 zł , muszę przyznać że facet miły i bez zarzutu. Oczywiście wszelkie wyżej opisane posty na pewno są prawdziwe i nadal uważał bym na tego typu użytkowników i jeśli tylko to możliwe to stosować odbiór osobisty lub przesyłke za pobraniem.

Link to post
Share on other sites

Niestety kontakt urwany po tym jak miał wysłać i nie doszło do wymiany. Oczywiście ja także nie wysłałem (według umowy). Także gościu niesłowny i nieodpowiedzialny, więcej powiedzieć nie mogę. Pozdro i powodzenia w prostowaniu spraw.

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Nowe konto - TrecBeast

Nie wiedziałem od kogo kupuję dopóki kolegi nie zobaczyłem, stwierdziłem że zaryzykuję. Każdemu trzeba dać szansę :].

Z ogłoszenia http://wmasg.pl/pl/consignment/show/542768 kupiłem Sordiny, peq'a (zjechany gwint, peq nie trzyma się na szynie. O tym też nie wspomniał) i latarkę m3. Wszystko spoko, wspomniałem koledze że znam jego historię z tego tematu. Uścisnęliśmy sobie dłoń i pomaszerowaliśmy w swoją stronę. W domu okazało się że kabel od mikrofonu musi być naderwany w miejscu gdzie "trzyma" go taki mały uchwyt (kto wie o co chodzi ten wie:P) i przy nadawaniu po prostu nie słychać nadającego, niby nic, tym bardziej za taką cenę ale "Wszystko sprawne i działa jak należy. ". Do transakcji doszło dzisiaj ok 9:30. Napisałem już do niego i czekam na odpowiedź. Nie chcę mu na zapas "smarować dupy" ale myślę że po tylu dziwnych sytuacjach warto ostrzec kolegów z naszego światka. Dam znać jeśli sprawa się naprostuje.

Link to post
Share on other sites

Gumowa pałka i wąskie drzwi. Jak tak dalej pojdzie do Jakub zawita do jednego z licznych w okolicy zakładów karnych. Choć glupi ma zawsze szczęście. Wiele osób zna jego adres zamieszkania i kiedyś się doigra... Źyczę poszkodowanym rychłego rozwiazania sprawy.

Link to post
Share on other sites

Jak ktoś ma żółte papiery to ma to gdzieś, że komuś zepsuje życie, bo i tak nie będzie brał za to odpowiedzialności.

Tak w ogóle, to za multikonta, to podobno banuja na wmasg. Więc jak są doniesienia z potwierdzeniem, to powinno się to robić natychmiast.

Tacy jak on powinni mieć dożywotni zakaz dostepu do internetu, to może by się nauczył, żyć według 10 przykazań.

 

Nie wiem jak to z jego kolegami, z którymi się strzela. Ale powinni mu przetłumaczyć do rozsądku...

Link to post
Share on other sites
Tak w ogóle, to za multikonta, to podobno banuja na wmasg. Więc jak są doniesienia z potwierdzeniem, to powinno się to robić natychmiast.
Jego nowe konta zostały zbanowane. Nie rozumiem dlaczego poruszasz ten temat..
Link to post
Share on other sites

Jego nowe konta zostały zbanowane. Nie rozumiem dlaczego poruszasz ten temat..

Bo nie widać na karcie? (brakuje tej informacji na karcie maniaka, jak delikwent nie zdąży wrzucić posta to w ogóle informacja o zbanowaniu jest nie do uzyskania, a jak zdąży to też nie jest to proste bo trzeba wejść na dany wątek)

Link to post
Share on other sites

 

Bo nie widać na karcie? (brakuje tej informacji na karcie maniaka, jak delikwent nie zdąży wrzucić posta to w ogóle informacja o zbanowaniu jest nie do uzyskania, a jak zdąży to też nie jest to proste bo trzeba wejść na dany wątek)

Można sprawdzić poprzez próbę wysłania PW, albo zapytać. Lepsze to od zarzucania i zakładania z góry, że olewamy ten temat..

 

Możecie przy okazji sprawdzić podpis pod jego głównym kontem :P

Link to post
Share on other sites

Co do banicji, to powinno być to widoczne przy nicku (kolor, dopisek, czy coś), ale to już nie tutaj temat na to.

Ja nic nie mówię, że się obijacie, czy coś. Bez takich pomówień mi tutaj :P

 

Jego główne konto, to jest pojęcie bliżej nieokreślone przy jego ilości :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...