Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zluzuj majty kolego, to potrafi z samolotu wypaść, pierdyknąć o ziemię i dalej nagrywać ;)

Co do Twoich filmów Herod. Widać różnicę między tym co było na początku, a tym co przesyłasz teraz. Przyznam, że lubię sieknąć sobie odcinek wieczorkiem ;)

Edited by MrMCET
Link to post
Share on other sites

Ej Herod oni Ci wcale nie psują interesu wręcz pomagają, więcej komentarzy=dłużej się temat utrzyma na głównej stronie więcej osób wejdzie :P. Co do filmików to są coraz lepsze. Zauważyłem, że coraz więcej osób pyta się Ciebie w komentarzach o sprzęt jakiego używasz, w związku z tym nie myślałeś aby zrobić jakieś materiały w których mówisz o swojej kamizelce/replice czy ogólnie sprzęcie. Dobrym pomysłem było by też pokazanie na jakich ustawieniach masz kamerę gdzie ją zaczepiasz itd. takie sprawy techniczne. Ogólnie wydaje mi się, że nie głupim pomysłem byłoby poszerzyć kanał o coś więcej niż strzelanki (ale jest to twój kanał, nie mój i tylko sugeruje ;) ). Co prawda odpowiadasz na te pytania w komentarzach ale to jednak nie to samo co zobaczyć wideo w którym pokazujesz i opowiadasz "czemu akurat to?" . Trzymaj dobry poziom dalej bo naprawdę fajnie się to ogląda, a dzięki temu, że nie usuwasz co weselszych momentów twoje materiały nie są takie "suche" można się przy nich czasami pośmiać zwłaszcza przy posumowaniu roku :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Jestem otwarty na wszelkie sugestie, dziękuję również za Twoje. Przyznam, że filmy ze strzelanek zaczynają mnie już nieco nużyć, dlatego pracuję nad nowym materiałem związanym z asg, lecz z innej perspektywy. Ale co do oporządzenia to mam mieszane uczucia - jak zrobię film o oporządzeniu zaraz zjawi się banda hejterów jojczących, że ładownice do kitu, że kamizelka nie kontrakt, że mundur taniocha z Azji itd. Ale przemyślę jeszcze temat.

 

A co do podsumowania - kolejna partia wygłupów już się szykuje :)

Link to post
Share on other sites

Herod, proponuję zrobić film przedstawiający zalety i wady obecnej konfiguracji oporządzenia, nie musi być prosty film prezentujący obecne wyposażenie. Też przedstawienie jakichś niewygodnych pozycji czy działań, w których obecne oporządzenie jest bardzo pomagające. A shitstormem nie ma co się przejmować, napisz, żeby taki narzekający przesłał film ze swoim wyposażeniem.

Edited by SirHawk
Link to post
Share on other sites

Jestem otwarty na wszelkie sugestie, dziękuję również za Twoje. Przyznam, że filmy ze strzelanek zaczynają mnie już nieco nużyć, dlatego pracuję nad nowym materiałem związanym z asg, lecz z innej perspektywy. Ale co do oporządzenia to mam mieszane uczucia - jak zrobię film o oporządzeniu zaraz zjawi się banda hejterów jojczących, że ładownice do kitu, że kamizelka nie kontrakt, że mundur taniocha z Azji itd. Ale przemyślę jeszcze temat.

 

A co do podsumowania - kolejna partia wygłupów już się szykuje :icon_smile:

Parafrazując klasyka "miarą sukcesu jest ilość hejterów".

Link to post
Share on other sites

Nie. No i? Co z tego?

Zwłaszcza że "zajebisty" to mocno subiektywne określenie, i nie każdy się tu z tobą zgodzi :icon_biggrin:

Stajesz w obronie Heroda zupełnie, jakby ktoś go szkalował :icon_biggrin:

 

Swoją drogą, Herod, fajnie że nagrywasz strzelanki na GoPro, ale nie podoba mi ta kwejkowo-gimbusowa forma, wszechobecne pajacowanie, za mało airsoftu w airsofcie, głupawe napisy z emotikonkami i tak dalej.

To jest tylko moje zdanie, a co z nim zrobisz, to już twoja sprawa.

Podejrzewam że będziesz mieć je w dupie, bo większości widzów taka forma odpowiada :icon_biggrin:

 

Zapraszam do World For Sale skoro uważasz żę na filmikach Heroda jest zbyd dużo wygłupów a na dodatek ludzie pajacują.

Jak zaczniesz mi mdleć podczas treningu i prosić o pomoc wtedy zdasz sobie sprawę że są dwie strony medalu.

 

Herod oby tak dalej, masz jacja i za.... filmy !!!

 

Kto uważa inaczej czyt. wyżej. ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Nie wrzucaj filmików na Youtube'a, spróbuj np. Vimeo, ponieważ Youtube drastycznie minimalizuję bitrate, przez co wideo w Full HD wygląda jak w 360p.

Widzę, że masz świetne pojęcie o tym co mówisz...

Dopóki nagrywamy bez protune, to między tym co mamy na dysku, a tym co wrzucimy na YT nie ma zauważalnej dla ludzkiego oka różnicy. Nie mówiąc o tak dużej stracie jakości o jakiej piszesz. Następnym razem niniu, radzę latać po forum z konkretną wiedzą, a nie powielać debilizmy wyczytane w necie.

Link to post
Share on other sites

MCET, nie wiem, jak Ty ale ja zauważam bardzo dużą różnicę między tym, co wrzucam na YT ze swojej Białej Edycji a tym, co widzę ostatecznie na YT w tej samej rozdzielczości. Duże spadki ostrości i niezła pikseloza. Vimeo nie konwertuje tak strasznie filmów wrzucanych na niego.

Link to post
Share on other sites

Zależy od kodeka, ja przygotowuję filmy pod YT, dzięki załatwieniu sprawy u siebie na komputerze, nie obawiam się, że serwis coś spierdzieli przy autokonwersji. Różnicy w jakości nagrań bez PTune nie zauważam.

Gdzieś tam w internetach jest napisane co finalnie łyka YT.

Edited by MrMCET
Link to post
Share on other sites

Ja Vegasem renderuję poprzez Sony AVC/MVC na ustawieniach 1080p, 25FPS, Profile High, coding CABAC, progresywny skan, i stały bit-rate 15k. Używając zarówno tego kodeka jak i x264 w Video for Windows uzyskuję wyśmienity efekt tuż po wyrenderowaniu a po wrzuceniu na YT wychodzi kupa jak przy 480p.

Link to post
Share on other sites

Widać sporą różnicę po wrzuceniu na YT czystego filmy z GP... :P Sporo zmienia, nie raz miałem wrażenie wrzucając film, że taką samą jakość jak na pełnym ekranie miałem osiągałem dając FHD na YT na małym okienku...

W ProTune na czysto wygląda gorzej, ale to jest taki RAW dla filmu, ma dużo większe możliwości obróbki później

:)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...