Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Konfiguracje Oporządzenia: Część III


Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ale jak są bardzo płaskie, to obleci.

 

Woda, krzesiwo, multitool, kulki i jakieś jedzenie raczej sie w tym nie mieszczą. Szczególnie przy 6 magach, które muszą być w pojedynczych ładownicach (czyli - jakieś 12 kolumn PALS). Na to by się plecak przydał, jakiś mały (np. TT Essential), ewentualnie jakieś cargo-buttpack (ale obstawiam plecak).

Link to post
Share on other sites

Jako, ze nigdy magów Beta Project do M4 nie używałem, mam pytanie.

Nie ma z nimi problemów, jesli chodzi o wkladanie i trzymanie z ładownicami z Miwo Praszka. Szczegolnie w wersji z gumą ( tzw. bandolier) ?

 

Pozdrawiam

Paweł

------------

wysłane z SM-T311 za pomocą Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Właśnie to " z grubsza" mnie martwiło Przede wszystkim chodziło o to, czy nie bedzie latać w ładownicy.

Magi także powinny wchodzić do gniazda, a różnie z tym bywa.

Ale dzięki za odpowiedź.

 

 

Pozdrawiam

Paweł

------------

wysłane z SM-T311 za pomocą Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Krótka piłka. W którym sklepie jest największy wybór wszelkiego rodzaju ładownic? Może być chińszczyzna nawet. Mile widziany demobil. Interesuje mnie niższa półka cenowa, a nie maxpeditiony i inne blackhawki, bo dla niedzielnego asgeja to przerost formy nad treścią. Po prostu nie chcę marnować kasy na przesyłkę z kilku sklepów, gdy chcę sobie nakupić ładownic.

Link to post
Share on other sites

mialem, raczej dla osob lepiej zbudowanych (no chyba ze zalozysz PACA pod spod.

z 2 strony bardzo wygodna w poloczeniu z pasem, boki wolne woec nie ma problemu z sieganiem po klamle i rzeczy na pasie, no i wieksza przestrzen gdzie cialo oddycha

 

Link to post
Share on other sites

Powiedzcie proszę, co jest konkretnie w nim niewygodnego.

 

Dlaczego nie dla szczupłych?

 

Interesuje mnie jakaś kamizelka zintegrowana MOLLE, ale mi się niedobrze robi jak widzę sposób zakładania cirasów i temu podobnych. MBSS kusi prostotą i łatwym zakładaniem.

 

Nie przeszkadza mi niska "pakowność", bo od czegoś jest pas 1 linii.

 

Może polecicie jakąś alternatywę?

 

Yahalom, co to za nóż?

Edited by Obi-Wan
Link to post
Share on other sites

Poza nieudolna kopia MMAC MBSS był najfajniejszym plate carrierem, jaki miałem. Na tyle pojemny, że nie kminilem, gdzie co dać, a na tyle małym, że nie zdążył mnie wkurzyc. Brakowało mi tylko jakichś zintegrowanych ladownic, żeby był jeszcze bardziej low profile.

Link to post
Share on other sites

 

Dlaczego nie dla szczupłych?

 

Bo pod spód powinno się wkładać PACA. Na szczuplasach MBSS się przesuwa, trudno jest go ustabilizować (chyba że faktycznie chcesz sobie sprawić jakąś replikę PACA pod spód i nosić jedno na drugim).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...