Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Konfiguracje Oporządzenia: Część III


Recommended Posts

Chciałem to samo powiedzieć, kolega na "wycieczkę" brał flaja i condona i wróciły całe i zdrowe :). A tak serio to w split-chescie nie da się za dużo nowego wymyślić. Poproś któregoś z forumowych magików o wydzierganie szpeja i tyle. Jeśli chodzi o PSTG, to ostatni post na fejsie z 1 marca, sklep jak nie działał tak nie działa... Polecam robótki ręczne Wkurzonego, mam i chwalę sobie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma ktoś jakieś doświadczenia z jednopunktowym zawieszeniem taktycznym bungee przymocowanym na stałe do kamizelki (raczej zintegrowanej/plate carriera)?

 

Na przykład coś w tym stylu. http://www.taiwangun.com/img/imagecache/06efdb6bb1955b92d773cbb06c9ad976cdcb5cb1.jpg

 

Zdjęcie ma charakter poglądowy, nie używam cudownych chińskich kamizelek :D

 

Po prostu zastanawiam się czy w ramach upraszczania i integrowania szpeju na zasadzie "wszystko w kupie" zastąpić mojego slinga czymś takim. Mam kamizelkę LOKI od PSTG.

 

Kupić i przerobić bungee? A może od postaw zrobić samemu? A może pozostać przy zwykłym zawieszeniu?

 

Czego wy używacie?

Link to post
Share on other sites

Wujowe chińskie bungee, tylko karabińczyk zmieniony przez krawca (i to żadnego "taktycznego" tylko takiego pana mietka lokalnego co overlockiem firnaki obrzuca i suwaki wymienia) na mocniejszy. Ja z kolei widziałem na fotach PMC, którzy mają akmsy przymocowane do oporządzenia kawałkiem chamskiej gumy tak jak to Axel opisał.

Link to post
Share on other sites

@Obi-Wan Od 1,5 roku używam tak zamontowanego bungee :icon_razz2:

 

Wygląda to tak:

tył: http://pics.tinypic....wnul0p71xxe.jpg

przód: http://pics.tinypic....fd3ba4ot41n.jpg

 

Wszystko trzyma się jak należy, nic mi za bardzo nie przeszkadza, nie ciągnie itp. itd. Nosze na tym jeszcze camela (na oddzielnych szelkach) więc mocowania z zewnątrz nie widać.

 

Jak dla mnie jedyny mankament to "latanie" repliki w momencie poruszania się z klamką w ręku - nie ma wtedy za bardzo możliwości przesunięcia głównej gdzieś na bok, no ale tak długo jak nie biegam da się przeżyć :icon_razz:

 

Jakby ktoś był ciekawy to noszę na tym Aresowe G36C, kamizelka to QPC Condora a zawieszenie to jakiś chińczyk no-name.

Edited by Arkadij
Link to post
Share on other sites

Nie ma za co :icon_wink:

 

Wiem że niekoniecznie powinienem łapać zawieszenie za molle ale po skróceniu bungee było dla mnie ciągle za nisko, a jestem zbyt leniwy żeby skracać je choćby poprzez jakiegoś krawca czy własnoręczne przeszycie. Póki co z taśmą wszystko w porządku a i replika mało kiedy swobodnie zwisa na zawieszeniu...

Link to post
Share on other sites

Fastmagi tak nosiłem na jpc (w stylu PJtów), kolega nosił tak g james speed triple mag poucha. Ziomek z ekipy w beltkicie miał tak założoną jedną ładownicę do mp5 na ramieniu, taką zwykłą, z klapą (miwowską bodaj).

Link to post
Share on other sites

Pragnę trochę rozwiązać kwestię przenoszenia repliki i w oko wpadł mi jednopunktowy sling, montowany do kamizelki.

Czy jakiś rodzimy krawiec chciałby podjąć się zrobienia takiego zawieszenia, najlepiej z karabińczykami do montażu i fastexem do repliki, czy czas pomęczyć MIWO :icon_biggrin:?

Edited by Mixon
Link to post
Share on other sites

Nie majtają się na tym ładownice i kamizelka nie pracuje kiedy się ciągnie magazynki z ładownicy? Bo szczerze mówiąc zawsze mnie to przrażało, że ta kamza za mocno będzie pracować albo będę się musiał owinąć ściśle jak baleron :/.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...