Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Konfiguracje Oporządzenia: Część III


Recommended Posts

Nie mogę edytować:

Znalazłem jeszcze coś takiego, wydaje mi się chyba najlepszą opcją ze wszystkich

olx.pl/i2/oferta/kamizelka-ciras-land-g-p-CID767-IDbPgN7.html

 

Warte to swojej ceny? Martwi mnie ten rozmiar L :/ Na ile dałoby się kamizelkę dopasować jeszcze?

Edited by Moherek
Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A musi być koniecznie kamizelka? Nie rozważałeś innych rozwiązań? Ja też zaczynam szpej zbierać ale Panowie z forum wybili mi ten pomysł z głowy(kamizelki). Co prawda i tak kupisz co będziesz chciał ale może rozważysz zakup konfiguracji pas+szelki?

Ja postanowiłem zacząć od pasa, kupiłem hip belta osprey + szelki yoke na początek. Na razie trzymam na nim ładownice na 3 magi, małe cargo i chlebak. Teraz planuje zakup 4 mid capów i do nich mini chest od PSTG z 4 shinglami, może też dodatkowo kupie lepsze szelki z systemem molle na plecach żeby w przyszłości dopiąć camelbaka. Tak sobie wymyśliłem/podpatrzyłem ten stopniowy system rozwoju szpeju, przede wszystkim nie chciałem od razy wydawać nie wiadomo jakich pieniędzy więc zdecydowałem się małymi kroczkami kompletować.

Jak masz fundusze to faktycznie Loki wydaje się być niezłym pomysłem.

Edited by HarrisonJones
Link to post
Share on other sites

Co prawda nie do końca odpowiedni dział , ale nie chciałem bez sensu tematu zakładać.

Orientuje się ktoś , czy może jakiś customer wykonuje plecaki / torby na zamówienie? Mam na oku dosyć nie typowy projekt , którego w sklepach (przynajmniej w Polsce) Na pewno nie znajdę.

Z góry dzięki

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...