Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Upgready na Machinegun.pl


Recommended Posts

ja tam GB nie rozbierałam, ale że zasięg jest zdecydowanie lepszy w porównaniu do stocków sprawdziłam organoleptycznie na strzelankach. Sytuacja: budynek w kształcie "rozwartej litery U" (G1 w Tricity). Stockowe guny czasem dociągają, zazwyczaj nie, między skrajnymi końcami. Z mojego guna "upgrade 380fps by MG" kulki nie dość, że dosięgają drugiego końca, to jeszcze dolatują do dalszej ściany lub wylatują zewnętrznymi oknami.

Z miarką tam nie biegałam ale 50m będzie spokojnie.

No i o to chyba chodzi, żeby zasięg był lepszy, więc nie mam na co narzekać...

Pozdrawlaju.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak czytam te wasze opinie, to zaczynam sie zastanawiać co za sprężyne zapakowali mi do mojego P90 w lipcu 2005...W zasadzie nigdy nie ufam tego typu usługom, kiedy wymieniają tobie coś, czego przy braku wiedzy nie możesz sam zweryfikować, czy zrobili to dobrze czy cię oskubali...

 

Zakupiłem u nich części, m.in. sprężynę PDI 130, ale poprosiłem aby części które wyjmują z gearboxa dostarczyli mi wraz z gunem. Czyli jest szansa, że wsród bebechów są części, które zamówiłem...

 

Jeśli to co mówicie jest prawdą, to jest to straszne k**estwo z ich strony i powinni dostać niezły wp***dol...

Link to post
Share on other sites

Ja zrobilem tak samo - oryginalne czesci wyslano mi w opakowaniach po niestockowych - co znacznie zwieksza szanse, ze wszystko gra.

 

Poza tym wymienilem glowice tloka i prowadnice sprezyny na lozyskowane - ciezko jest wsadzic wtedy podkladki.

 

Ktos pisal juz do nich w zwiazku z incydentami z podkladkami?? Co odpowiedzieli??

 

Ronin

Link to post
Share on other sites
Ktos pisal juz do nich w zwiazku z incydentami z podkladkami?? Co odpowiedzieli??
Hehe, obraz jaki sie pojawia, to ze nie sa to incydenty, tylko rutyna! Stad nie dziwne chyba, ze cena AEGow w MG po takim chalupniczym "tuningu" nie odbiega od stockowych modeli...

 

Juz widze, jak posiadacze takich upgrejdow by MG masowo rozkrecaja swoje zabawki! :lol:

Link to post
Share on other sites

8O

 

Aż się wierzyć nie chce... A to Polska właśnie??

 

W momencie, gdy pojawia się w coraz większej ilości konkurencja w postaci innych sklepów (jakby "starej" nie było...) MG odwala takie szopki?

 

Tak sobie szargać opinię? To jak samobójstwo prawie...

 

Powtórzę - aż się wierzyć nie chce...

 

8O

 

-

Link to post
Share on other sites

Nie odnioslem wrazenia, aby MG zalezalo jakos szczegolnie na opinii, po moich personalnych przejsciach z tym sklepem... :?

 

Anyway, moze im sprezynek w jakims momencie zabraklo, to poszli sprawdzona droga pomyslowego Dobromira? Jak ludzie otworza swoje gearboxy, to bedzie wiadomo, na ile takie podejscie bylo powszechne.

Link to post
Share on other sites
Nie odnioslem wrazenia, aby MG zalezalo jakos szczegolnie na opinii, po moich personalnych przejsciach z tym sklepem...

 

masz racje ja również odniosłem takie wrazenie, heh goscie poprostu olewka z góry na wszystko a jak już trzeba coś zrobic to z wielką łaska.

Już niepowiem że usuwają komentarze na stronie które sa niezbyt pozytywne o broniach, wiem bo sam taki jeden napisałem(aktualnie już niema możliwości pisania komentarzy odnośnie produktow.

Ale poszedłem po rozum do głowy i bede omijał pośredników ile sie da i zaniedługo zamawiam części do mojej mki z UnCompany.Bedą oryginalnie zapakowane i bede miał pewność że to jest upgarde a nie jak pisaliście podkłądki pod sprężyne czy kawałki rurki metalowej...

tak to sobie można...tuningować badziewie z allegro :evil:

zatem jestem zdania że MG zacznie tracic klientów.

Link to post
Share on other sites
Ale poszedłem po rozum do głowy i bede omijał pośredników ile sie da i zaniedługo zamawiam części do mojej mki z UnCompany.Bedą oryginalnie zapakowane i bede miał pewność że to jest upgarde a nie jak pisaliście podkłądki pod sprężyne czy kawałki rurki metalowej...

 

To nie lepiej zamowic w MG lub Firearms tych czesci. Tez beda zapakowane ;)

Link to post
Share on other sites

hehhe dopiero pisalismy o MG i ich boskich częściach...hehe

nie, nielepiej bo MG i firearms to kolejny pośrednik a niema nic za darmoche a jak mam im płacić za ściagniecie paczki to jaki w tym sens,jakby była tańsza to ok ale przeciez bedzie droższa bo za friko tego nieściągna...nieuważasz??

Link to post
Share on other sites

Wychodzi na to, że chłopaki z MG naczytali się tematów pt. "jak tuningować tanie plastikowe repliki" i teraz jadą z koksem.

Ale swoja drogą to już musi być lenistwo totalne, żeby przy rozłożonym gearboxie nie włożyć nowej sprężyny tylko nawalić podkładek, chyba że chłopaki jakieś takie nie za silne są i nie mają siły włożyć silniejszych sprężyn :lol:

Link to post
Share on other sites

Przyznam sie ze ciekawostka w tych upgr. z MG jest nalepka z data zakupu, ktora znajduje sie na zlaczeniu GB przy otworze przez ktory ida kuleczki. Jesli ktos zerwie ta nalepke to wiaze sie z tym ze gwarancja nie bedzie uznawana :) Coś w tym jest..... :P

 

Ja natomiast zerwalem ja i rozebralem GB i faktycznie u mnie znajduje sie sprezyna 170 %

 

Ale kto wie co siedzi u innych ?? :P

 

POzdrawiam

Link to post
Share on other sites

http://www.machinegun.pl/sklep/nowymg.htm

gotowe modele tuningowane z 12 miesięczną gwarancją już dostępne!...

... Jednocześnie wykonywany przez nas montaż pozwala na wychwycenie i usunięcie ewentualnych wad fabrycznych. Dzięki temu - oraz dokładnym testom, jakim je poddajemy przed sprzedażą - modele te kryją mniej niespodzianek, niż egzemplarze fabryczne.

No chyba jednak nie... :wink:
Link to post
Share on other sites

Ten deklarowany trzydniowy termin uslugi serwisowej tez mozna miedzy bajki wlozyc. Korzystalem, wiec wiem, juz wiecej nie skorzystam; wiekszosc zakupow robie w HK gdzies od roku, szukam tylko sensownego serwisanta w Polsce :-)

A MG mogl jeszcze tyle na mnie zarobic, hehehe...

Link to post
Share on other sites

Tak czytam co piszecie i sie zastanawiam, ile procent z tych waszych niepochlebnych wypowiedzi na temat mg to prawda a jaka czesc to stek klamstw parszywej konkurencji...

Nie od dzisiaj wiadomo, ze sam kontakt z tym sklepem np poprzez telefon jest czasem trudny, bo czesto nie odbieraja. Nie od dzis wiadomo, ze serwis u nich, moze byc problematyczny.

 

Przez pare miesiecy raczej troche wyszedlem z obiegu, ale nigdy przedtem w sumie nie slyszalem o takich manewrach w wykonaniu tego sklepu...A w miedzy czasie pojawilo sie sporo nowych sklepow i uzytkownikow tego forum...

Link to post
Share on other sites

To popatrz wyżej - nikt nowy się nie wypowiadał. Ja słyszałem o wybrykach MG, było o tym trochę nim dwukrotnie bodajże zniknął odpowiedni wątek na forum o sklepach. Nie było tego dużo, ale kaliber był niemały. Wygląda to tak, jakby czasami kogoś w MG opanowywał samobójczy szał. Chyba MG za dobrze idzie, bo tylko naprawdę bogate firmy stać na to, żeby zrażać do siebie klientów, którzy wydają ciężkie tysiące.

Link to post
Share on other sites
Ja zrobilem tak samo - oryginalne czesci wyslano mi w opakowaniach po niestockowych - co znacznie zwieksza szanse, ze wszystko gra.

 

Poza tym wymienilem glowice tloka i prowadnice sprezyny na lozyskowane - ciezko jest wsadzic wtedy podkladki.

 

No nie do końca tak jest. Moja siostra niby dostała sprężynę stokową a i tak w środku miała dalej stok z podkładkami, które były wsadzone na łożyskowanie głowicy...

 

Kolesie zrobili wałek i tyle. Jak widać nie tylko u mnie i pewnie jeszcze parę replik lata z podkładkami - przykład "polch" – który zamiast podkładek miał kawałek rurki .

U mnie w ekipie były 2 karabiny na 4 z podkładkami.

Takie coś ciężko wychwycić bo nikt zaraz po kupieniu nie rozkręca gana bo się boi o gwarancje itd.

Poza tym dla laika na pierwszy rzut oka wszystko wygląda ok ale podkładki są wsadzone głęboko ze trzeba się trochę natrudzić z ich wyjęciem...

 

Jak by mnie poinformowali, że zamiast sprężyny dadzą podkładki to by było wszystko ok.

Ale jak mówią i kasują za 170% a są zamiast tego dają podkładki to jest to zwykłe oszustwo i kij im w oko

Link to post
Share on other sites

Poczekajmy z opiniami, aż pojawi się więcej przypadków. Jak zauważył VAL podkładki znaleźli koledzy z Rudy Śląskiej. Sądzę, że nie powinni oni się wypowiadać w temacie MG, ponieważ mogą zostać uznani za mało obiektywnych.

 

Uwaga! Absolutnie NIE twierdzę, że to rozmyślna manipulacja!!!

 

Panowie Veto, XLibuś, do Waszego kolegi z ekipy Valiant Corps

 

http://www.valiantcorps.endofchaos.com/zal...loga/marzan.htm

 

M.P. alias Marzan, należy firma, która zarejestrowała i utrzymuje domenę i sklep

 

http://asgshop.pl

 

z Rudy Śląskiej (do sprawdzenia w bazie whois NASK). Ten sklep (jak sam się zresztą chwali) jest autoryzowanym serwisantem i dystrybutorem CA w Polsce, a zatem bezpośrednim konkurentem Machinegun.pl.

 

Sami rozumiecie, że w tej sytuacji polityczna poprawność nakazuje, żeby raczej nie przesadzać z ferowaniem przez Was wyroków, bowiem każdy może Was wykluczyć jako stronniczych.

 

Jeszcze raz powtarzam, że nie twierdzę, nie oskarżam, nie insynuuję, ani nie sugeruję niczego. Natomiast stwierdzam powyższy fakt.

Link to post
Share on other sites

Panowie nie pierdzielcie o jakichś manipulacjach, i że to nowi na forum mają podkładki, czy jak w moim przypadku rurki, albo że ktoś mało wiarygodny bo jego stryjek itd...

Mieszkam na takim ASG-sowym zadupiu że wali mnie robienie komuś antyreklamy i kto u kogo i za ile kupuje. Płacę i wymagam, a czy części sprzeda mi ta czy inna firma to sprawa drugorzędna.

MG wybrałem bo mają największą ofertę ze znanych mi krajowych sklepów, najbardziej odpowiadającą mi witrynę, szybkie wysyłki, na trzy próby kontaktu telefonicznego trzy trafienia-zawsze konkretne odpowiedzi, no i jako jedyni mają magi które podobają mi się :lol: . Dalej będę u nich kupował, ale tylko te rzeczy, które są do zweryfikowania jak na mój skromny zasób wiedzy o ASG. Sprężyny na pewno tam nie zamówie... Reasumując dla mnie są najlepsi, bo nie mam czasu ani siłki po necie szukać interesujących mnie bajerów i zdzierać części z zagranicy.

Co do tuningu to odwalili maniane i tyle (replika kupiona dwa miechy temu), a czy ktoś w to wierzy czy nie to jego sprawa. Jedno jest pewne: komisjia sejmowa do zbadania tej sprawy na pewno nie zostanie utworzona.

Link to post
Share on other sites
Panowie nie pierdzielcie o jakichś manipulacjach, i że to nowi na forum mają podkładki, czy jak w moim przypadku rurki, albo że ktoś mało wiarygodny bo jego stryjek itd...

 

Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem?

 

Jeszcze raz powtarzam, że nie twierdzę, nie oskarżam, nie insynuuję, ani nie sugeruję niczego. Natomiast stwierdzam powyższy fakt.

 

Jack po prostu stwierdził fakt. Ty oczywiście odczytałeś to już jak chciałeś, chociaż zaznaczał, żeby tego nie robić...

 

Po prostu trzeba podejść do sprawy bez nadmiernych emocji. Jak zawsze przy tak kontrowersyjnych historiach.

 

-

Link to post
Share on other sites

Bez OT panowie.

 

Polch: masz rację. Ja też tak sądzę, że to już wygląda jak spiskowa teoria dziejów, więc nie przesadzajmy. Po prostu zwróciłem uwagę, żeby sytuacja była jasna.

 

Niech dalej wypowiedzą się Ci co mają u siebie up MG i mogą coś na jego temat powiedzieć. Trzymajmy się faktów, a formułowanie opinii zostawmy na koniec, najlepiej kiedy MG, jako bezpośredni zainteresowany dorzuci coś od siebie.

Link to post
Share on other sites

Nie chcę się z Tobą kłócić, nie szukam jakichś teorii spiskowych.

 

Na tym etapie sprawy jestem po prostu w stanie uwierzyć, że zarówno MG zalicza "brzydkie numery" jak i w to, że próbuje się ich podkopać.

 

Po prostu musimy poczekać aż więcej osób sprawdzi jaki im sprzedano łupgrejd.

Osobiście w tej chwili najbardziej pasuje mi teoria, że MG cięło w bile w momencie, gdy brakowało im sprężyn. Co oczywiście by i tak ich nie tłumaczyło i wystawiało bardzo brzydką "laurkę".

 

Po prostu tak jak napisał Jack - jeśli chłopacy z Rudy mają faktycznie w ekipie osobę prowadzącą sklep ASG, to już nie mogą być tak do końca postrzegani jako bezstronni. Przy czym nikt nie twierdzi, że kłamią.

 

Po prostu - trzeba tu podawać suche fakty bez nadmiernej ekstytacji.

 

Ani mi ani Jackowi MG za obronę nie płaci... i bronić tego sklepu nie mamy zamiaru. Zostawiamy/zostawiliśmy obaj kasę w tak różnych sklepach w kraju i po za nim, że raczej nikt nam stronniczości zarzucać nie może...

 

 

P.S. Szalony mnie wyprzedził...

 

-

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...