Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Green gas pro tech


Recommended Posts

Powiem tak, miałem i starą i nową serię tych gazów i nie jestem z nich zadowolony.Ilość silikonu w nim zawarta strasznie brudzi replikę. W porównaniu z ULTRAIR wypada bardzo słabo,ale na + to tylko chyba jego cena. Aha i żeby nie było że rzucam słowa na wiatr na pro tech-u replika nie podawała kulek z maga myślę sobie chyba mi się klamka zepsuła i trzeba wysłać do serwisu ale spróbuje innego gazu.Po zakupie ULTRAIR problem znikł i klamka strzela aż miło.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Wypróbowałem ten gaz z Sigiem P226 PTP KWA i nie jestem zadowolony. Wystarcza na niecały magazynek, blowback jest tragiczny. Wyciągnąłem z czeluści jakiś stary GG kupiony ze 2 lata temu i poprawa była widoczna gołym okiem. Nabity magazynek pozwala na wystrzelenie 2 magazynków, BB działa jak należy i po ostatniej kulce zamek zostaje w tylnej pozycji.

Pro Techowi mówię "nie" :(

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Pusta butla 1000ml waży około 120g, także masz 390g gazu, bardzo w porządku jak na airsoftowe standardy :icon_smile:

 

Temat tego ile naprawdę jest gazu w butlach to temat rzeka. Butle sprzedawane jako "1000" mają faktycznie 700ml pojemności, a zawierają 270g gazu. Butle oznaczane jako 1100 to zwykle 770ml i 300g gazu. Skąd wzięły się oznaczenia 1000 i 1100 ? Nie mam zielonego pojęcia :D Bo sam pojemnik ma znacznie mniej, nie mówiąc już o objętości gazu wewnątrz.

Edited by rogal138
Link to post
Share on other sites

Pusta butla 1000ml waży około 120g, także masz 390g gazu, bardzo w porządku jak na airsoftowe standardy :icon_smile:

 

Temat tego ile naprawdę jest gazu w butlach to temat rzeka. Butle sprzedawane jako "1000" mają faktycznie 700ml pojemności, a zawierają 270g gazu. Butle oznaczane jako 1100 to zwykle 770ml i 300g gazu. Skąd wzięły się oznaczenia 1000 i 1100 ? Nie mam zielonego pojęcia :D Bo sam pojemnik ma znacznie mniej, nie mówiąc już o objętości gazu wewnątrz.

[/q

 

 

Wielkie dzięki,w takim razie najlepiej wypada predator ultra gas firmy abbey. Edited by dziadekmarek1
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Pusta butla 1000ml waży około 120g, także masz 390g gazu, bardzo w porządku jak na airsoftowe standardy :icon_smile:

 

Temat tego ile naprawdę jest gazu w butlach to temat rzeka. Butle sprzedawane jako "1000" mają faktycznie 700ml pojemności, a zawierają 270g gazu. Butle oznaczane jako 1100 to zwykle 770ml i 300g gazu. Skąd wzięły się oznaczenia 1000 i 1100 ? Nie mam zielonego pojęcia :icon_biggrin: Bo sam pojemnik ma znacznie mniej, nie mówiąc już o objętości gazu wewnątrz.

 

 

Właśnie, a ludzie naiwni kupują GFC ten green gas jak ciepłe bułki bo jest napisane "1100ml" !!! Chińczyki na butelkach green gazu mogą napisać co chcą a airsoftowcy i tak to połkną, także stanowczo odradzam ten gas, syfi strasznie lufę a i tak większe osiągi mam na POLSKIM green gazie od ProTecha zwłaszcza 800 ml jest mocny i jest bardziej suchy niż tamten !

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Nie polecam Protecha! Ubrudził mojego scara we tak bardzo że ta dysza która jest w zamku nie ma szczelności i nie powraca do poprzedniego położenia.Nie chowa się całkowicie w zamku.Czyszczę to od jakieś godziny i jestem załamany.Komora spustowa także usyfiona.Nigdy tego nie użyje......

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mam wrażenie, że protech wypuścił 3 serię green gasu. Teraz kupiłem puchę 1000ml. Cała czarna, małe białe napisy i duży zielony napis "PROTECH". W porównaniu do 2 serii, to ten wydaje się mocniejszy.

 

Tak między nami Airsoftowcami: JEST MOCNIEJSZY !!! Sam używam i sprzedaję i różnicę gołym okiem widać

 

Teraz już taiwańczycy mają go w ofercie: KLIK!

 

Tak ale jest droższy: taniej tylko <ciach>

Edited by wiciok
komisowanie
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...