Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rockets - Platinium Series.


Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rocketsy 0.43g kupione na cytadeli jakiś czas temu (zaraz po artykule mendiego) - zaraz po wyjęciu przetarte szmatą i wsadzone do nowego worka strunowego. Nic się nie dzieje, latają tak jak latały bardzo ładnie, nie tną się. Nie wiem czemu wy macie z nimi takie problemu.

 

Lufa 554mm PDI 6.01.

Edited by Yautja
Link to post
Share on other sites
U mnie rocketsy 0.36 nic nie spuchły.

 

Mógłby ktoś rozwinąć ten wątek? Dlaczego kulki miałyby "puchnąć"?

Mam 0.36 i 0.40. 0.40 pierwszy strzał i zacinka w 6.03 promyka, jak sprawdziłem kilka kulek to się okazało że nie wchodzą w ogóle do lufy, do stocków też.

0.36 wystrzelałem kilkadziesiąt ale w końcu trafiła się zacinka, jakaś nadwymiarowa bestia.

Kulki nie przebierane i nie myte, no ale skoro cześć nawet nie wchodzi do lufy, to z mojej strony nie warto.

Edited by Jaszcząb
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Używałem przez długi czas 0,25g i 0,28g. Od grudnia zaczęły się z nimi cyrki w preckach i magach. Wole dorzucić te 10 zet i bez stresów strzelać z g&g.

Platinumki 0,28g biorę jeszcze tylko i wyłącznie do świnki bez precki (pkm), ale tylko w butelkach - one się jakoś tak wydaja lepsiejsze niż te z worków.

Link to post
Share on other sites

Jubux może trzymałeś zbyt długo otwartą paczke? :v Z tego co słyszałem to łapią wilgoć.

 

Ja przestrzeliłem już ponad 5tyś 0,25 i tylko raz się zacięły w magu - ale to chyba wina maga :v

 

Świeżo otwarta paczuszka :) Zacieły sie w hi-capie w mechanizmie i musiałem rozkręcać dwa magazynki.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Kupiłem paczkę w zeszłym tygodniu, Platinum 0,43. Sklep Gunfire na Tęczowej we Wrocławiu. Docelowo do ogarnianego właśnie przeze mnie SWD z odzysku. Pierwszy raz miałem do czynienia z takimi kulasami, więc spróbowalem przestrzelić testowo na moich elektrykach. Tragedia - gietę od JG udało się przepchać wyciorem, ak od Cymy już musialem rozkręcać ;/// 3cia replika (swd A&K) nawet z maga do komory nie wpuszcza - nie mieszczą się przez ten otwór w blaszce pomiędzy komorą a magiem ;]] Testowane tuż po otwarciu paczki (AK i SL-9), jak i po 2-3 dniach ((AK, SWD). No bez jaj żeby kulki się nie mieściły nawet do komory, jak na paczce jak byk "5,95mm +/- 0,005mm" ;/;/;/

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Swd gfg ponad 600fps z komorą airsoftpro, lufą 590 promyka i gumą G&G naładowana rocketsami platinum 0,28g (innych nie miałem a chcieliśmy przetestować) - 0 zacinek w magach (lowy), 0 zatkań lufy, 0 awarii

 

L86 ics ~500fps lufa 550 promyk, guma systemy, kulki te same co wyżej (kupione z myślą właśnie o tej replice dlatego 0,28g) - 0 zacinek w magach (midy długie od boyi), 0 awarii, 0 zatkań lufy. Osiągi kropka w kropkę jak g&g.

 

Kulkami jestem zafascynowany i szczerze polecam wszystkim, jednak chciałbym uwzględnić że do czynienia miałem tylko z 0,28 i 0,3 dlatego polecam tylko je ponieważ innych wag nie testowałem.

Link to post
Share on other sites

To i ja się podzielę spostrzeżeniami. Dostałem do testowania 0,43 Rockets na swoim MB-03, precka 6,03, wymieniona gumka i M190. Postrzelałem 10 razy i miały zajebiste skupienie i zasięg (ponad 70m) więc kupiłem paczkę 0,43 Rockets Platinum. I tu się problem zaczął. Kulki po opuszczeniu komory na zerowym hop-upie po prostu skręcają w dół. Nie spadają, SKRĘCAJĄ. Im bardziej hop up poustawiany tym gorzej, nie lecą nawet 20 metrów. Myślę sobie coś mam nie tak, więc poświęcam 3 dni na ente rozkręcanie repliki i różnych konfiguracjach. To samo. Nawet te kulki co dostałem zwykłe rocketsy robią to samo. Wsadzam 0,3 Guardera i lecą dobrze. 0,25 Rockets też lecą dobrze, ale te 0,43 to porażka.

 

Podobnie miał mój kumpel co dał mi te kulki. On SWD m190, stock. I na poczatku myślałem, że ma coś z hop-upem bo kulki spadały, nie leciały prosto, a potem nagle cud (sic!) zaczęły lecieć prosto i trafiał w 40cm cel oddalony o 60+m na wietrze. Więc nie wiem już jak to jest z tymi kulkami. Jedne lecą, reszta zakręca w dół.

 

Pokuszę się i wymienię jeszcze raz lufę na stockową, może jak będą miały więcej miejsca to inaczej się będą zachowywać.

Link to post
Share on other sites

Ciekawe jak to z tym Guarderem 6,02. Z ciekawości wziąłem kulkę, która nie przechodzi mi przez promyka 6,03 a przez guardera 6,02 przeszła. Cudy?

Bo to guarderowskie 6,02 to chłit marketingowy i ściema jakich mało.

 

Dostałem platinumy 0,43g z obecnej serii - trzeba je dokładnie przebrać, bo nadal trafiają się egzemplarze niemieszczące się do żadnej lufy. A te co się mieszczą to lataja nierówno, jak dla mnie nadal qpa. Zwłaszcza w porównaniu do rakiet professional 0,43g które to latają wyśmienicie.

 

Platinumy 0,45g są ok, ale wymagają już bardzo mocnej repliki 640+ na 0,2g. Przy 570-600 fps w sumie latają nieźle, ale mają małe prędkości i pomimo wagi są podatne na wiatr.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...