Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rockets - Platinium Series.


Recommended Posts

Czyli możecie polecić te 0,45?

NIE

Trafisz na mizerne i będziesz wieszał psy na forumowiczach... a poza tym trzeba mieć mocną replikę do nich. W tej cenie za worek, to zamiast pytać o to samo przez ostatnie 5 stron, to lepiej kupić samemu sprawdzić.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dokładnie. No risk no fun :).

Snajperstwo nie jest tanie i niestety dochodzi do tego kupowanie kulek. Jeszcze trochę i okaże się, że fajnie by było jakby sprzedawali paczkowane po 100-200 szt. Po pierwsze mniejsza strata jak kupi się bubel a po drugie nie trzeba otwierać od razu całego 1000 i ryzykować, że napuchną od wilgoci. Otwieramy tylko tyle ile potrzeba.

Link to post
Share on other sites

0.25 w butelce lipton. Kilka sztuk różowych, widoczne uszkodzenia na powłoce. Tną sie w midach AK od Cymy. To nie wina magów. Porównane właśnie z Platinum w worku które nie miały u mnie żadnej zacinki.

 

ja mam 0,25 rockets w butelce i używam low-capów metalowych i nie miałem zacinek.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Dzisiaj testowałem GFC Rockets 0,36g. Niestety masakra. Widać gołym okiem defekty (zagłębienia, nierówna powierzchnia, pozostałości po szwach!). W praktyce, sporo kulek nie chciał mi mag podawać (na innych kulkach nie mam tego problemu), a rozrzut bardzo losowy (używam promyka 550mm). Szczerze odradzam. Pieniądze poszły w błoto.

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj wróciłem z imprezy, używałem 0,23g Platinumy, kupione w butelce 3000szt. Niestety na każdym z 11 midów miałem problem z podawaniem (co kilka kulek miałem kilka strzałów na pusto), na tych samych magach z kulkami G&G 0,2g podawanie było bezproblemowe.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 6 months later...
  • 3 weeks later...
  • 6 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...