Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

OT: Nie rozumiem także kamuflaży pustynnych, kanapowych etc. oraz rzeczy (szpeju) w CB itd. w lesie. Tzn. nie rozumiem co skłania ludzi, żeby tak się demaskować. Chyba jestem za płytki... :hahaha:

 

Lans, slyszales o tym? Szpej w CB, do tego mundur w digital'u woodland'owym, takie powszechne combo :icon_smile:

 

 

@Edit:

Jak zwyczajna niedzielna strzelanka-jebanka, to po co dyscyplina?

 

Po to abys ta niedzielna strzelanke zapamietal jako fajny dzien i nabieranie doswiadczenia, a nie tylko jako 'niedzielna nudna jebanka' ignorancie.

Edited by akakak
Link to post
Share on other sites

Spokojnie, jest masa strzelanek, w której można pozbierać doświadczenia. Jednak ponad pięć lat zbierania doświadczenia na poważniejszych imprezach oraz robieniu treningów z taktyki sprawia, że zwyczajna niedzielna jebanka wśród najlepszych możliwych kompanów w Airsofcie sprawia, że zwyczajna niedzielna jebanka staje się wyśmienitą, śmieszną i bardzo fajną niedzielną jebanką, zamiast niedzielną nudną jebanką.

 

Ale podobno jestem ignorantem. To pewnie się nie znam i mamroczę jakieś farmazony.

 

PS. Możliwe, że brak profilowego jest kolejną oznaką ignorancji. Ale pewnie się nie znam.

Edited by SirHawk
Link to post
Share on other sites

 

Po to abys ta niedzielna strzelanke zapamietal jako fajny dzien i nabieranie doswiadczenia, a nie tylko jako 'niedzielna nudna jebanka' ignorancie.

Zluzuj poślady bo na wrzody umrzesz ;). Fajnie jak drużyna jest zorganizowana i szybko się szpejuje, staje do zbiórki, nie ma pitolenia o dupie Maryni podczas objaśniania zasad rozgrywki, ale z drugiej strony jedziemy w teren postrzelać i się pobawić, wyluzować. Zdrowy rozsądek, zdrowy rozsądek przede wszystkim.

Link to post
Share on other sites

Zluzuj poślady bo na wrzody umrzesz :icon_wink:. Fajnie jak drużyna jest zorganizowana i szybko się szpejuje, staje do zbiórki, nie ma pitolenia o dupie Maryni podczas objaśniania zasad rozgrywki, ale z drugiej strony jedziemy w teren postrzelać i się pobawić, wyluzować. Zdrowy rozsądek, zdrowy rozsądek przede wszystkim.

O tak, zdrowy rozsądek to podstawa. Dlatego pisałem, że trzeba umieć się zachować - na niedzielnej strzelance może być luz, ale, kurde, jak pojadę gdzieś ze swoją ekipą to chciałbym być dobrze zapamiętany, a nie jako ekipa na którą zawsze trzeba czekać (bo się szpejują pięć lat) czy jako ekipa, która nic nie robi tylko się wygłupia, gada, pali fajki itd.

 

 

OT: MarekMac ułamał Ci się ten "cycek" z gwintem (obok przycisku zwalniania magazynka), na który nakręca się magazynek rurowy? Jeśli tak i to jest AGM to nic nie zrobisz. I to jest chyba największa wada konstrukcyjna tego shotguna (w tym modelu, ale produkcji DE jest chyba tak samo). :icon_biggrin:

"Troche" nieświeże informacje masz. Mam AGMa dłużej niż Ty konto na tym forum i już przed zakupem miałem obczajony ten sposób.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

(...)Fajnie jak drużyna jest zorganizowana i szybko się szpejuje, staje do zbiórki, nie ma pitolenia o dupie Maryni podczas objaśniania zasad rozgrywki, ale z drugiej strony jedziemy w teren postrzelać i się pobawić, wyluzować. Zdrowy rozsądek, zdrowy rozsądek przede wszystkim.

Najważniejsze, by we wszystkim znaleźć równowagę i przyjemność! To piękny sport, który w przypadku niektórych przerodził się w pewien styl życia. Jeśli są wśród nas ludzie, którzy myślą podobnie, to dzięki ASG można wykreować nową rzeczywistość... :icon_razz2:

Moim zdaniem, jeśli wszyscy tak podchodziliby do ASG, to na prawdę byłoby fajnie. Tylko w jaki sposób zaszczepić w ludziach rozsądek... :icon_confused3:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Znalazłem przed chwilą coś ciekawego, zdjęcie na facebook'owym profilu szkoły w której znajduje się klasa mundurowa. Ukazuje to bardzo przesadzone podejście do asg w Polsce. Naprawdę bardzo przesadzone, ostrzegam:

 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.624105557653035.1073741891.442528049144121&type=3

 

Jest to klasa w której niektórzy są w Strzelcu, a że nauczyciel jest "dowódcą" (nie wiem jak tam oni mają) to pozwala im chodzić do szkoły i na różne imprezy właśnie w obszyciach Strzelca.

Link to post
Share on other sites

Dodatkowo warta z różnymi replikami (AK i eMka) wygląda mało hmmm... estetycznie? Fachowo? Ciężko mi dobrać pasujące słowo, ale nie wygląda to fajnie.

Zwyczajnie śmiesznie. Jeszcze te akcesoria: latarka, dwójnóg, haha.

Ale pewnie ktoś chciał dobrze :icon_razz:

Edited by Mixon
Link to post
Share on other sites

A dla mnie ASG to okazja do nadrobienia zaległości i pozbierania zabawek, których w dzieciństwie po prostu nie miałem :icon_wink: Ojciec wojskowy więc najpierw miałem "w rękach" ostrego AK czy P64 a dopiero później pierwszy zabawkowy pistolet (o ile w ogóle kiedyś jakiś miałem, żołnierze miewają dziwny stosunek do zabawek militarnych), więcej czasu spędziłem też strzelając z wiatrówki na różnych imprezach i zawodach niż bawiąc się z kolegami i krzycząc "bang dostałeś" a później się dorosło i tak już jakoś zostało.

 

Ze 3 lata temu kumpel z działu w ramach imprezy integracyjnej dostarczył szpej i know-how dla parunastu osób i po tym radosnym i całkowicie bezsensownym bieganiu po krzakach tak mnie wciągnęło, że na tegorocznej imprezie miałem już swoje M4, kompletny mundur i kamizelkę w WZ.93, gogle i resztę niezbędnego szpeju.

 

Nie strzelam się za często ale posiadanie raczej ładnych replik jak G&P czy KSC sprawia mi wielką przyjemność ze względów czysto estetycznych, chyba należę do tej zboczonej części populacji, która uważa że broń jest po prostu seksowna :icon_wink:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...