Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Combat Pants TMC pytanie dotyczące rozmiaru


Recommended Posts

W deltashopie jest podana rozmiarówka (y) brakuje mi 5cm w długości , w pasie pasuje :icon_razz: , zamawiam i się zobaczy . a wcześniej nosiłem Large Long od Truspeca i były ciut za duże :P ale dało rade je dopasować.

Edited by Betrayer
Link to post
Share on other sites

To może trochę zrecenzuję.

Zamówiłem w woodlandzie i rzeczywiście mają barwę jak na zdjęciach nie wiem jak przy kontrakcie się prezentuje ale raczej mała różnica odcienia, wcześniej biegałem w Multicamie i Marpacie ale wzięło mnie coś na drobną stylizację na MARSOC. cóż mogę powiedzieć bardzo przypadły mi do gustu , w truspecach były frustrujące guziki a tu mam zamek :D co ułatwia bardzo życie no i lepsza ochrona przed kleszczami które lubią włazić tu i tam , do tego w pasie mamy rzep aby sobie je wygodnie regulować, nakolanniki są ok i ten lans ^^ , rzepy oprócz pasa mamy jeszcze oczywiście w kieszeniach, przy kostkach zamiast sznurków jak u większości producentów do tego jeszcze za rzep kolanami. Jak dla mnie najlepszy i najpraktyczniejszy krój bo domyślam że tutaj cała przyczyna leży. Brak wielkich kieszeni cargo po bokach jest zrekompensowany fajnymi bardzo dobrze dostępnymi kieszeniami przedzie uda. Jak dla mnie wykonanie bardzo dobre materiały wyglądają zacnie , ale jeszcze sprawdzian najważniejszy praktyczny przed nimi . Na ebairsoft chyba trochę różni się podana rozmiarówka od tej w deltashopie- który podaje ją dobrze czyli tak : http://i.imgur.com/ghyPhDS.jpg . No smutna sprawa że spodnie w chińskim XL :D są idealne dla mnie a Amerykańskie Large Long były ciut przyduże na mnie. Co powoduje zamieszanie i stres u kupujących ^^ Dlatego należy dobrze wszystko zmierzyć przed zakupem. Ja osobiście jeśli nie będzie żadnych niespodzianek a mam tu na myśli słaby materiał bądź utratę koloru, polecam jeśli kogoś nie stać na kontrakty :P to chyba najlepsza opcja moim zdaniem, ale każdy ma tam jakieś swoje preferncje ;) Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Co by nie zakładać nowego...

Chcę kupić sopdnie gen-2 Emersona w MC.

 

Miałem XL-R helikona i były za krótkie i za szerokie(100w pasie, 194 wzrost) więc szukam teraz Large-Long.

 

Pytanie jest takie - jaki odpowiednik u Emersona to LL? 34" czy 36"? Emerson ma jedną długość? Bo nie widziałem wersji przedłużanych.

 

Dzięki za pomoc.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...

Wie ktoś może z jakiego materiału są te gacie? Ichni CS jest niby z 30/70 NyCo, a przy gaciach nie mogę nic znaleźć.

Ogółem zastanawiam się czy lepszym wyborem będzie taki komplecik od TMC:

http://www.ebairsoft.com/combat-shirt-woodland-p-6432.html

http://www.ebairsoft.com/gen2-style-tactical-pants-with-woodland-p-6060.html

 

czy to coś:

http://gunfire.pl/product-pol-1152202883-Komplet-mundurowy-Combat-Uniform-woodland.html

Niestety w powyższym odstrasza mnie PoCo 65/35, bo z założenia ma być to zestaw na wysokie temperatury...

 

Od razu mówię, że tak czy tak to pseudo-termo i tak będzie do zmiany na to UBACSowe, więc jego "jakość" nie ma znaczenia.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Podbijam temat, mam 188 cm wzrostu i 90 cm w pasie. Z doświadczenia wiem, że tylko spodnie z magicznym "long" są odpowiedniej długości. Obecnie posiadam spodnie proppera l-long jednak są za szerokie w pasie, na długość perfekcyjnie dobrane. Czy mógłby prosić o radę w wyborze spodni typu combat pants, jakie polecacie w "normalnej" cenie?

Edited by robertasg
Link to post
Share on other sites

Zmierz jakieś portki, które nosisz komfortowo (i nie podjeżdżają za mocno przy siadaniu): długość nogawki od kroku do końca i długość całkowitą. CPki produkcji Emersona da się "wydłużyć" o 3-4 centymetry, bo mają dolną lamówkę z wielką zakładką i każdy krawiec, nawet pani Miecia co firanki overlockiem zarzuca, to za psi pieniądz zrobi, ba jak masz mamę/teściową albo ciocię która jest za pan brat z Łucznikiem albo innym Singerem to jesteś w domu. Od strzała powinien pasować Allwin (mamy podobne wymiary, tyle że ja szerszy nieco). Z Emersona to nawet XXL będzie trzeba przedłużać (patrz wyżej).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...