Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Odpowiem prawie w temacie, mimo że nie podoba mi się Twoje podejście do sprawy.

 

Chrono twierdzi, że na lufie stockowej było 330 stóp na sekundę, po zmianie na zestaw Maple Leaf Evo II (6.01) prędkość wzrosła do 337 (pomijam polepszenie zasięgu, bo to wynika z gumki). Zaworek Action High Output dał 358. Nine Ball powinien dać podobny efekt. Właściwie każdy zaworek hi-flow zwiększy "moc".

 

Pomiary w temp. 20 stopni, chrono Xcortech.

 

Kup, sprawdź i pochwal się wynikami.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Słuchajcie, mam Socoma MK23 KWA i każde źródło mówi co innego o kompatybilności magazynków.

Ten wygląda na zdjęciach identycznie. Czy to znaczy, że zdjęcia są nie te, czy USP.45 i Socom mają takie same magazynki, a HK45 inne?

Na stronie UMAREXa widzę, że chociażby stopka jest inaczej wyprofilowana.

USP.45 - MK.23 Różni się też numer magazynowy.

Edited by Mixon
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 3 months later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Stockowy zamek zrobiony z wyjątkowo lichego metalu od razu wymieniłem na Detonatora. Który to w miejscu zatrzasku zamka ma stalową wkładkę i parę innych fajnych rozwiązań.

Bez problemu można wystrzelić kilka magów przy -17 stopniach. Jako ciekawostkę podam że strzelam z .36 bo są stabilniejsze w locie.

Jedyne co padło to sprężynki od loading nozzle - ich mocowanie jest wyjątkowo źle zrobione i kiedyś spadły z zaczepów. Teraz są przyklejone.

Będę się powtarzał, ale to najlepsza klamka jakiej używałem.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 3 months later...

Roos - jesteś legendą!

Takie jeszcze pytanie do Was Panowie - jestem troche zielony, ponieważ dopiero zaczynam przygodę z ASG.
Rozumiem, że ten pistolet jest robiony przez VFC? Kojarzę, że wcześniej robiła go firma KWA... dobrze myślę?
https://www.umarex.com/products/airsoft/gas/2.6365.html

Chciałbym wiedzieć czy polecacie tę klamkę? Nie za dużo wiem o VFC ale mam wrażenie, że ta klamka będzie odpowiednia.
Zastanawiam się nad HK45 właśnie od Umarex/VFC albo od Tokyo Marui… i mam dylemat, który wybrać.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Kiedyś tam wersje były od KWA, aktualnie Umarex opycha VFC - co można po numerach produktów.

HK45 pasuje do dużej łapy, zresztą dzięki nakładkom na chwyt można go sobie dopasować.

Do moich magazynków wchodzi po 30 bb, ale mam lekko przycięte followery tak, aby kulki inaczej się układały.

O jakości HK od VFC nic nie powiem, bo nie macałem...

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Panowie, 

potrzebuje pomocy, moja 5 letnia klamka hk usp 45 doznała zaskakującej kontuzji

niestety pistolet większość swojej egzystencji przeleżała w szufladzie, przebieg około 1, 5 tyś kulek nie pamiętam teraz dokładnie jakich bo nie mam oe opakowania ale na pewno była to górna półka.

otóż w czym tkwi problem:

regularnie staram się wystrzelić z niego parę bb co jakiś czas  żeby nie leżał tak odłogiem, gdy wczoraj chciałem to zrobić  

po pierwszym strzale pistolet wyrzucił cały gas z magazynka i tak za każdym razem, gdy zwaliłem zamek okazało się ze jest w nim pełno małych elementów miękkiego jak plastelina zielonego plastiku i tu pojawia się moje pytanie:

-jak wyciągnąć pozycje 15  żeby nic nie uszkodzić? wykręciłem śrubkę 119 i przy próbie wyciągnięcia wadzi mi coś z prawej strony zamka

-po odciągnięciu cylinderka udało mi się dojrzeć prawdopodobnie bio- zdegradowane elementy odpowiedzialne za usterkę

 czy można kupić cześć ze schematu:  7, 49, 38, 153 i ewentualnie gdzie tego szukać

Przeglądając internety pomału tracę na dzieje ze moje Hk nie będzie nadawało sie już tylko do ubijania kotletów

Pozdrawiam!

 

 

 

usp.png

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...