Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z wyborem :/


Recommended Posts

Witam , mój problem tkwi w G36, ale może od początku. Chcę kupić takowy rodzaj broni , na start , czyli to będzie moja pierwsza broń i pierwsza zabawa z ASG :) Ale jest tyle firm, że mam problem , ponieważ kolega podpowiada mi żebym brał z Firmy "JG" ale też widzę że są inne firmy które mają tą samą "G-ietę" co "JG" ale o niecałe 100 zł taniej.. I mam teraz mam problem. Drugą częścią problemy jest rodzaj takowej repliki , chodzi mi o wersję "budynkową" ja to nazwe "slim" i wejsję normalną, w oznaczeniu chyba wygląda to tak "G36" , "G36K" . Dlaczego mam taki problem ? Ponieważ chcę w późniejszym czasie bawić się w tuning tej broni, i nie wiem która dysponuje lepszą możliwością tego tuningu. Pomocy , mam nadzieje że dobrzy opisałem problem, rówież proszę aby nie było jakiś chamskich komentarzy. Dzięki i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Bardziej opłaca się gieta od GFC ze strony gunfire.pl, jest to JG z inną metką z tym, że stówę tańsze i ma 2 lata gwarancji. Za zaoszczędzone pieniążki, tak jak kolega pisał, gumka hopup (zielona firmy G&G) do tego lufa precyzyjna firmy systema. Przy składaniu zamówienia możesz poprosić o darmowy montaż części o ile kupiłeś je razem z repliką na gunfire.

Edited by MrMCET
Link to post
Share on other sites

Jeśli chcesz brać JG to może lepiej GFC-rebrand JG dla Gunfire. Dłuższy okres gwarancyjny, a w środku masz to samo co w "dżingongu". Długość lufy ma naprawdę mały wpływ na potencjał tuningowy-jeśli bardziej podoba Ci się wersja K to weź wersję K, jeśli werskja dłuższa-weź wersję dłuższą. Jest jeszcze trzecia opcja-z czasem możesz sobie dokupić dłuższą lufę i front do wersji K i taki sobie zamontować. Wilk syty i owcy jeszcze kawał.

Link to post
Share on other sites

Cześć,

 

Ja dopowiem tylko odnośnie wersji długiej lub krótkiej, że to nie ma zbytnio znaczenia. Do wersji którkiej C możesz zawsze dokupić tłumik jeżeli chciałbyś tuningować replikę i dopasować dłuższą lufę wewnętrzną. Natomiast w przypadku chęci postrzelania się na zabudowaniach możesz włożyć starą lufę z komorą i zdjąć tłumik i mieć wersję krótką. To jest właśnie fajne, że nic się nie ogranicza może tylko ilość gotówki. Także pod tym kątem to chyba tylko kwestia wyglądu i przeznaczenia.

 

Pozdrawiam,

 

Sus.

Link to post
Share on other sites

Jestem posiadaczem repliki gfc14 (od ponad miesiąca) i jestem z niej bardzo zadowolony , osiągi bardzo dobre (jak na swoją cene) wykonanie zewnętrzne również , magi pasują od boya , bateria w zupełności wystarcza (nigdy mi nie padła) , nie strzela , nie ma luzów (może troszke kolba) gumka mocno kręci (na minimum 0.25 lecą prosto) . Kup a się nie zawiedziesz

Link to post
Share on other sites

Nie strzelała bo miłem przepaloną kostke stykową , ale gfc14 jest odpowiednikiem g36 od jg i dodatkowo masz szkielet gfc39 (na korpusie jest zauważalny napis) replika warta zakupu ze względu na osiągi jak i wygląd , w dodatku cena o 100 zł mniejsza (w przypadku gfc14 i gfc39) , ale wybór należy do ciebie

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...