Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK od Cymy i kamizelka OLV


Recommended Posts

Witam wszystkich

Mam pytanie czy zmieniając lufę w cm.050 na precyzyjną (np. Guardera) zauważymy wyraźną zmianę w skupieniu? Chwilowo zmieniłem gumke HU i baterie podobno opłaca się wstawić jeszcze dystanser na typ H. Czy to prawda oraz co warto jeszcze zmienić? I odnośnie kamizelki OLV czy ktoś wie na co są poszczególne kieszenie w niej? Oczywiście wiem na co są te "główne" ale przykładowo te na dole.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

cytat z wikipedii

Kamizelka nie tylko pełni rolę ochronną, ale przeznaczona jest również do przenoszenia dodatkowego oporządzenia. Posiada 14 kieszeni przyszytych na stałe (m.in. 2 kieszenie na 2 magazynki do kbk AK/kbk Beryl, 1 kieszeń na opatrunek, 1 na radio, 2 na granaty ręczne). Z tyłu umiejscowione jest miejsce na zamocowanie maski MP5 w pokrowcu.
Link to post
Share on other sites

Co tam włożysz to tam będzie. Ja w ładownicach na magi do G3 noszę czerwoną szmatę, bandaż, kompas. W pokrowcu na saperkę trzymałem mapę jednego zlotu.

Chodzi o to, że nikt Ci jaj nie urwie jak wsadzisz tam coś innego niż to, co autor miał na myśli.

Link to post
Share on other sites

napisałeś na co są poszczególne kieszenie to ci odpowiedziałem te dolne są na granaty a tej wąskiej to ja nie wiem z resztą dolnych używałem na szmatki kiedy byłem medykiem . z tyłu na ten pas chowany w tym "pokrowcu" (nie wiem jak to nazwać) przypiąłem menażkę w 1 z tych tylnych dużych ładownic trzymałem apteczkę a w tej podłużnej u samej góry (prawdopodobnie na opatrunek) trzymałem telefon, klucze itd. wszystko zależy od ciebie i od pomysłowości.

Edited by glanu224
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...