Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Ludzie, możecie mi pomóc. Nie wiem jaki foch dopadł mojego auga. Ale mimo szczelności na poziomie strzykawki od samej głowicy tłoka aż po lufę. I sprężyny SHS 140. Mam piękne 415fps?! Nie żebym dopiero co co zamontował te części. W zeszłym sezonie miałem miałem stabilne 450 fps na 130 guardera bez borka. Jak by co mam kawał 3 mm kątownika trzymającego tylną ściankę więc GB mi nie ucieka. Podkładałem też 2 warstwy dętki między GB a tylną ścianką i dalej nic.

Link to post
Share on other sites

W tym problem że aktualnie mam nowego guardera 130 i mam 400 fps. SHS ma malutki przebieg (max 2000 bb) i daje jakieś 410 fps. W zeszłym sezonie na 130 guardera miałem stabilne 450 fps, a pod koniec wzeszłego sezonu AUG zaczął słabnąć.

Edited by Jankus
Link to post
Share on other sites

Było słabo w zeszłym sezonie... 130 z taka precka to blisko 490FPS powinno być a nie tylko 450.

Skoro twierdzisz ze masz super szczelność i jesteś tego pewien to jedyna moja rada to umyć porządnie precke i ustawić Hopka na 0 i sprawdzić FPSy.

Link to post
Share on other sites

Lufa czysta. Hopek na zero. Nie mam borka a z 450fps byłem zadowolony i w zupełności mi to wystarczało. Najbardziej nie rozumiem faktu że zaczął sam z siebie strzelać coraz bliżej. Chyba że znajdzie się ktoś kto będzie w stanie to ogarnąć. Nie wiem czy to w czymś pomorze ale mam swojego Auga już prawie 4 lata.

Edited by Jankus
Link to post
Share on other sites

Drugi raz zamontowałem czerwonego Madbulla ( w zeszłym sezonie też był madbul czerwony), dystanser typ H, głowica tłoka ultimate wyciszony, głowica cylindra promyk dedykowany do AUGa, dysza pro arms. P.S właśnie otwieram GB

Edited by Jankus
Link to post
Share on other sites

To jak już otworzyłeś GB, wyjmij listwę popychacza duszy i zeszlifuj czoło listwy tak żeby dysza dochodziła bliżej gumki w komorze. Sprężynkę od listwy popychacza skróć o dwa zwoje żeby zrobiła się twardsza.

Madbull czerwony to lipna gumka. Zmień na Systeme Energy, Madbula niebieskiego, czarnego lub bezbarwnego.

Dystanser H to Madbull czy Element ?

Link to post
Share on other sites

Świeżo po testach zauważyłem, że pojawia się nieszczelność jak GB i komora są złożone w jednej linii. Jak pociągnąłem lufę lekko w dół odrazu poprawiła się szczelność. Widać komora w świeżo złożonym karabinku jest komora musi się jakoś śmiesznie ustawiać i pojawia się nieszczelność.

 

Teraz nie mogę znaleźć tego położenia w którym był szczelny.

Link to post
Share on other sites

Nie kable zmieniałem na cieńsze, to na pewno nie jest powód. Problem w tym że nadal nie mogę otrzymać strzykawki w całym układzie, jakieś nieszczelności między gumką a dyszą. Piłowanie, przechylanie komory czy poprawianie gumki nic nie daje.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...