Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pytanie o Pistolet SIG SAUER P226 X-FIVE GBB CO2


Recommended Posts

Przecież 1 i 2 to KJW, twój model różni się brakiem oznaczeń i pękatą stopką magazynka... :/

 

Czy aby na pewno??

Model P226 i model P226XFive to repliki dwóch rożnych pistoletów. P226XFive to coś jak połączenie 1911 z P226. Tak oba są od KJW ale różnią się cechami użytkowymi i funkcjonalnością.

Edited by chomik_pl
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja mam tego X-five .

Działa bez zarzutu, zacięcia czy jakiś mielenie kulek właściwie nie zdarzały mi się, ma bardzo mocne kopnięcie. :icon_razz2: ,regulacja houpa działa jak trzeba, celnością co prawda nie zachwyca ale nie jest ona zła, do cqb wystarczy w zupełności zasięg to jakieś 40m. Nie pamiętam dokładnie ile wykazuje na chrono ale pierwsze strzały w ciepły dzień podchodziły pod 380fps na kulkach 0,2.Pistolet nie robił fochów gdy było w okolicach 5st C. Ale gdy chcesz szybko w tych warunkach wywalić cały magazynek to po jakiś 10 strzałach możesz mieć syfon(czasami), szybkie dublety nie stanowią problemu. Jest dość ciężki, i przez to niezbyt poręczny. Ten pękaty chwyt słabo pasuje do Siga, I jeśli masz drobne dłonie to może być niewygodny. Z czasem bezpiecznik skrzydełkowy może sie poluzować, trzeba go wtedy ścisnąć mocno z obu stron i znów działa jak trzeba.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...