Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Co wybrać? Lepiej złożyć replike, czy kupić gotową?


Recommended Posts

Mam dylemat odnośnie swojego drugiego karabinu, pierwszym było m4 firmy Dragons. Uznałem jednak że chce bawić się w asg na poważnie, ponieważ myśle że to idealny sport dla mnie. Teraz jednak sedno problemu, nie wiem czy lepiej i ekonomiczniej będzie składać replike od podstaw tak aby od razu włożyć dobre części, czy może kupić cały karabin i dopiero poddawać go lekkiemu tuningowi? Co do funduszy, mam w planach przeznaczyć na sładanie częściowe karabinu okł 1500-1700zł ponieważ nie kupował bym wszystkich części od razu więc etapami mógł bym na to przeznaczyć tak pokaźną kwote. Na zakup całego i jakiś pomniejszy tuning okł 1100zł gdyż był by to zakup raczej jednorazowy. Od takie broni oczekiwał bym dość dobrego zasięgu i celności tak by wystarczał w trakcie walk w lesie. Odnośnie modeli to nie mam nic upatrzonego, myśle tylko że raczej było by to coś z rodziny m4/m16, blok wschodni jakoś do mnie nie przemawia :D Z góry dzięki za wszelką pomoc :)

Link to post
Share on other sites

Zły dział.

 

Najlepiej kupić replikę (jak eMka to najlepiej KWA lub Evolution Airsoft) w całości wraz z częściami tuningowymi i poprosić, żeby serwis sklepu złożył. A następnie i tak się udać do lokalnego serwisanta, żeby poprawił to i owo.

Link to post
Share on other sites

Zły dział.

 

Najlepiej kupić replikę (jak eMka to najlepiej KWA lub Evolution Airsoft) w całości wraz z częściami tuningowymi i poprosić, żeby serwis sklepu złożył. A następnie i tak się udać do lokalnego serwisanta, żeby poprawił to i owo.

 

Przepraszam za zły dział ale niezbyt wiedziałem gdzie umieścić tak specyficzne pytanie :)

Link to post
Share on other sites

Siema powiem krótko wybór należy do ciebie, składanie emki od podstaw jest bardzo bardzo BARDZO kosztowne tak po za tym z innej górki trzeba miec doświadczenie bo wątpię że ty jeżeli nie miałeś styczności z składaniem GB a chcesz go składac od zera to wątpię że go poskładasz a jeżeli już dasz radę to i tak coś zle zrobisz. Najlepiej kupic m4 za kwotę ... i pakowac w nią bo tak jak wspomniałem składanie gb to nie zabawa musisz umiec dobierac części co nie jest łatwym zadaniem do tego dolicz smary, podkładki, zęby, itd. Kup dobrą emkę za 1000zł + i pakuj w nią moje zdanie myślę że pomogłem

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...