Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Jest temat o Bornem ale brak o Darłowie...

Więc jak drodzy maniacy ? Wybieracie się do Ruegenwalde ? (starosłowiańskiego miasta :lol: )

W zeszłym roku byłem tam co prawda po raz pierwszy i wtedy jeszcze nie byłem nawrócony na ASG ale z tego co pamiętam było kilka- kilnanaście osób z "karabinkami na quleczki" - a jak będzie w tym roku ?

Link to post
Share on other sites

Witam,

w tym roku mój kumpel Kiruch i ja wybieramy sie po raz pierwszy na tego typu impreze( Borne tez w tym roku po raz pierwszy odwiedzimy). czyli dwóch kolesi z Bydgoszczy będzie w Darłowie, siedziało w okopie, z kuleczkami juz od wtorku 28.06.

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Apel do maniaków (tych młodszych i nie koniecznie) będących na złocie w Darłowie.

NIE PARADUJCIE Z REPLIKAMI PO DARŁOWIE I TERENIE ZLOTU.

Ustawimy strzelanie ,pojezdzimy czołgami,zrobimy razem piwko,tylko nie robimy badziewia,niech nie myślą sobie ,że na zlot przyjechała jakaś banda debili,z karabinami na plastikowe kulki.

Do zlotu jest jeszcze tydzień na strzelanie na pewno się ustawimy.

Link to post
Share on other sites

Nie no spox, wiochy się nie robi ale w zeszłym roku sporo ludzi łaziło z replikami, tam przecierz pełno ludzi chodzi w mundurach (po to jest zlot żeby przez 4 dni chodzić sobie w mundurze bez narażenia się na krzywe spojrzenia gawiedzi)...

Inna sprawa że jakichś 2 kolesi zaczęło się strzelać na plaży.

Efekt taki że siedząc grzecznie z boku i paląc jak mamusia przykazała kulka przeleciała mi 5 cm od głowy. pazatym nie tylko ja tam siedziałem - na plazy był dużo ludzi...

Wniosek:

Repliki - tak

BB`s w magu - nie

Link to post
Share on other sites

sobczaq wszystko OK. ,tylko pamiętaj ,że(śmiało piszę to za wszystkich BRT będących na zlocie) żaden z nas nie przyzna się do jakiegoś debila biegającego z plastikowym karabinem (z kulkami w magu czy bez),a nawet sprzeda mu kopa w d... .

Strzelanie zrobimy sobie sami , nie jest to impreza ASG tylko zlot pojazdów militarnych,niech nikt nie mówi o nas debile ,pseudo-coś tam i takie tam inne.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

No ja tez byłem.

Właśnie teraz dowałem ten temat troszkę za późno.Byłem tam od środy rana. Kurcze żebym wiedział, że jest jakaś srzelanka to bym się przyłączył. No nic za rok się spotkamy.

Było bardzo fajnie.Nierozumiem czemu tak mało maniaków.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...