Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kolby - AK47/74 - Temat ogólny


Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dziękuję, wole czerwone i tak. Lepiej się maskują na podmokłych terenach, a i do pomidorków z oliwą i octem balsamicznym lepsze.

Uwaga, spoiler: poprzedni post był lekko sarkastyczny, co by ukryć fakt iż nie chciało mi się szukać już czarnej.

 

 

Swoją drogą zainspirowałeś mnie, będę na duże strzelanki zabierał kilka cebul, i rzucał w ludzi z emkami boyca.

Edited by Winiacz
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Wtiam.

 

Posiadam AKS74u od CYMY (lub Boy'a, nawet nie wiem, lecz budowa tylnej części repliki chyba jest ta sama)

 

Chciałbym zmienić kolbę na taką bardziej "pro tactical"

 

znalazłem dwie

 

http://www.kaliber.pl/kolby/117530-kolba-fab-uas-ak-ak-47.html

 

http://www.kaliber.pl/kolby/118136-kolba-fab-uas-ak-p-akm-47.html

 

Takie o proszę.

 

Przypasuje do repliki? Jak widać obie kolby mają różne montaże do AK.

 

a pragnę, by wyglądał tak

 

http://www.issprotectiontrade.com/media/image/thumbnail/226-kprweapon-png-tue-feb-7-6-19-54_720x600.png

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź ;)

Link to post
Share on other sites

Obie kolby pasują do korpusów ze stała kolbą (AKM) a Ty w replice masz kolbe składana na bok (AKS).

Sporo roboty bedzie aby to estetycznie i trwale dopasowac do AKSU które posiadasz. Rozwiazaniem jest kupno korpusu RK-06/ akm CM 48 albo przerobienie zarówno kolby jak i korpusu Twojej repliki.

Taniej wyjdzie dorobic do repliki adapter pod dowolną kolbe M4. Generalnie temat do ogarniecia w zależności od przeznaczonych na to pieniażków.

Edited by AeroL
Link to post
Share on other sites

Takie adaptery są w normalnej sprzedaży?

 

Niestety nie, jeśli już to jedynie do palnych odpowiedników. Wiekszość spotykanych to samoróby czy tez "przemyslowe rzemiosło", mniej lub bardziej udane.

 

W temacie z linku powyżej thesokol zobrazował jak to +/- powinno wyglądać. Dzieki takiemu rozwiazaniu mozesz zamontować do AKSa prowadnice kolby z kolba M4. Istnieje też prostsze rozwiazanie oparte na kolbie ramowej repliki.

Edited by AeroL
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

No to panie nowy korpus/nowa kolba albo poxipolem/alumweldem sobie zaklajstruj w pozycji rozłożonej. Względnie wywal kolbę, włóż sobie w zawias kółko od kluczy i noś tak na jedopunktowym pasie. Tu nie palna, zębów przy strzelaniu z ręki sobie nie wybijesz, celności nie zmniejszysz.

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...