Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwsze gogle i maska


Recommended Posts

Hej,

 

ale czy istnieje taka maska stalowa, w której będzie się dało złożyć do kolimatora na podniesionym montażu? i czy będzie pasować do gogli Bolle Tactical X1000

 

myślałem trochę o masce neoprenowej ale raczej kusiłbym się na stalową o ile znajdę coś co umożliwi swobodne celowanie

Link to post
Share on other sites

Od siebie dodam, że polecam stalkera od TMC, jest tego samego kształtu co ACM-owskie, ale wykonana z grubszego drutu i dobrze trzyma kształt po dopasowaniu. Zakładałem (na nią) ESS Profile NVG i trzymało się to kupy. Z goglami Revision Locust też nie ma żadnego problemu, więc z bolle X1000 też nie powinno być. W tym zestawie (stalker + ess) z powodzeniem udaje mi się celować z aimpointa compm4, który jest na dosyć wysokim montażu.

Link to post
Share on other sites

Buniek i Flint, dzięki za rady

Huba ;) no i tutaj jest kłopot, nie po to zęby leczę i kasę w to topię żeby teraz je zacząć wymieniać

 

co do uszów i pasków, pożyjemy zobaczymy jak mi nie podejdzie to co koledzy podesłali to będę wymieniał, akurat delikatny piercing mnie tak nie przeraża :)

Link to post
Share on other sites

no i efekt jest jak na obrazku :icon_wink: http://airsoftphotos...x/457815/483932

 

mało toto poważne, ale zadanie spełnia, ogólne uwagi

 

1. faktycznie jeden pasek w masce to słaby pomysł, na szczęście z goglami pracuje dobrze

2. kominiarka pod spód obowiązkowo, dzięki temu nic nie obciera nie drapie

3. całość paruje ale to do dopracowania odpowiednim antifogiem

Edited by alyjen
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...