Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

GLOCK 18C 0.30 [CYMA]


Recommended Posts

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W zasadzie powinny pasować te same części co od wersji TM, czyli np. przedłużona lufa precyzyjna (wymaga zamontowania tłumika dźwięku), mocniejsza sprężyna, prowadnica, tłok, może cylinder i głowice...

Nie wiem czy polskie sklepy sie bawią w te rzeczy, więc poszukaj na wgcshop albo uncompany...

Aha! i nie spodziewaj się 300fps jeżeli jako bazę masz ich tylko 200.

Drugie aha!: porównując z ceną repliki (bodaj 200zł) żaden upgrade nie będzie relatywnie tani, bo sama lufa to około 100zł. Sprężyna kosztuje gdzieś ze 30-40 ale oprócz niej trzeba wymienić kilka innych rzeczy, bo glock się posypie.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

O ile pamiętam do glocków AEP sa na pewno M90, ale czy mocneijsze...

może si rozwalić tym bardziej, że jest to Cyma.

Co do rurki: nie jest ona precyzyjna (wewn powierzchnia nie jest dobra dla asg, pozatym musiałbyś chyba przycinać końcówki.

Jeszcze w kwestii spręzyny: to jest pistolet do walki na krótkich dystansach, więc nie ma potrzeby wyciągać na nim 350fpsów

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

W sklepie Wolf Armouries widzialem stuningowane MP7 (te same bebechy), ktore mialo 270 fps.

Mial wymieniona sprezyne, cylinder i chyba cos jeszcze (nie pamietam).

To bylby dobry upgrad, pod warunkiem, ze dokupisz modul z bateria 7.4V 1100mAh (akumulator ukryty w latarce , albo laserze), bo batka CYMY tego nie uciagnie nawet w temperaturze pokowej.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Czyli aby powiększyć ilosc fps w Gloku to tylko Sprężyna główna M80 do MP7

Deep Fire i dokupic lepsza bateryjke? Czy coś jeszcze trzeba wymienić? Nie zaglądałem jeszcze w bebechy gloka i nie wiem czy wytrzymają tą spręzyne :/

A modół chyba można przerobić samemu kupując na allegro te lipne niby celowniki laserowe czy latarki do pistolców i tam jakoś wpakowac baterje :D

Co wy na to?

Link to post
Share on other sites

Czy ktoś mógłby podać, jakie wymiary ma pojedyńcze ogniwo w baterii do Glocka 18? Czy jest to przypadkiem 2/3 AAA czy coś jeszcze mniejszego?

 

Można dokupić większą baterię w latarce, ale najtaniej byłoby wyprowadzić kabel zasilający na zewnątrz i ukryć baterię np. w kaburze - a kabel w smyczy do pistoletu.

Link to post
Share on other sites

Co do ogniw to nie mam pojecia :/

 

A co do twojego pomysłu to spoko, ale chyba duża by była awaryjnośc tej opcji? Przetarcie kabla itp. Ja duzo się czołgam, po ścianac, oknach wciskam i czesto o coś zachaczam i zapewne zaraz bym uszkodził taki kabelek :(

 

Mam pytanie, da się przewiercić w rączce gloka dziurke na smycz i może w smycz ta jakoś wsadzic kabel?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...