Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Battlefield 1942 z modem Forgotten Hope 0.7


Recommended Posts

Cześć,

czy ktoś z forum gra w najlepszego BF'a :icon_wink: z wyżej wymienionym modem?

Sam osobiście gram z kilkoma osobami. Dużo lepiej się gra razem, w dodatku rozmawiając na TeamSpeak'u.

Jeśli ktoś jest chętny to wystarczy pobrać moda np. stąd: http://forgottenhope...e/downloads.php

Jeśli znajdą się chętni to dane do TS podam na PW.

Zarazem zapraszam do ewentualnej dyskusji na temat gry, meczy itd.

 

Jeśli moderatorzy nie mają nic przeciwko wnoszę, żeby ten temat był "oficjalnym" nt. tej gry na wmasg.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia na "polu bitwy". :icon_smile:

 

PS. zazwyczaj gramy na serwerze tego klanu, czy jak to tam nazwać.

http://www.pixel-fighter.com/

Edited by 14100715
Link to post
Share on other sites

Nie wiem, to moja pierwsza kampania na FH. Zapewne jest podsumowanie starć i ogłoszenie zwycięzcy. :P

Te kampanie to po prostu szereg bitew. Ta kampania dzieje się akurat na pustyni.

Gracz chcąc przeystąpic do kampanii musi się zarejestrować na odpowiedniej stronie i pobrać moda specjalnie do kampanii stworzonego (kosmetyczne zmiany), a zwie się on Forgotten Honor. Następnie wybiera sobie stronę (Deustche Afrika Korps lub 7th Armoured Division- brytyjczycy) i drużynę, w której gra. Każda strona ma dowódcę strony i drużyn. Główny dowódca wydaje rozkazy i przydziela sprzęt. No i gra się toczy. :D Jak na razie wygraliśmy wszystkie starcia, raz nawet fartownie, bo 1:0. ;)

Jak na razie nasza strona się broni na każdej stronie, a Niemcy atakują.

Link to post
Share on other sites
Usunięcie tego posta będzie równoznaczne z cenzurą i złamaniem podstawowych praw obywatelskich

 

Jeśli post usuniesz to złamiesz konstytucje (prawo do wolności słowa), nikogo nie obrażam a więc nie łamię zasad.

 

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

 

http://wmasg.pl/pl/infopage/show/69064 Zapoznaj się z tym.

 

A tak swoją drogą to może kiedyś zdecyduję się na tego moda. Grałem zarówno w Road to Rome, SWOWW II jak i Desert Combat.

Link to post
Share on other sites

Obecnie taki FJR3[DAK]/|Materia, ale poza tym Materia. Najwidoczniej to dodaje przedrostek jednostki do jakiej się doszło. Gry jeszcze nie mam na kompie, ale w czwartek jakiś trening i dopiero w sobotę się zaczyna, więc do tego czasu wszystko zrobię. Przegrana mnie nie martwi, przypomnę sobie odległe czasy BF'a.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Więc Twój powyższy post jest na temat a mój nie? :icon_lol:

To jest temat o grze a ja mam z nią problem bo nie działa. Tak więc mieści się w ramach dyskusji. Zapoznaj się ze znaczeniem słowa off-topic.

 

A tak na marginesie do raportowania postów niezgodnych z regulaminem służy przycisk "Zgłoś".

Link to post
Share on other sites

U mnie też na WIN 7 działa. Jeśli masz FB to poszukaj tam strony Forgotten Hope 0.7. Większość postów jest tam po ang., ale strona prowadzona przez Polaków, chętnie Ci pomogą. Ja niestety mam małą zerową wiedzę w temacie komputerów. :D

Ewentualnie mogę przesłać instalkę.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

W tę niedzielę startuje turniej w FH. Więcej info na główniej stronie: http://www.pixel-fighter.com/

Aby wziąć udział trzeba się zarejestrować i dołączyć do którejś grupy (axis, allied). Front wschodni, 3 Rzesza vs ZSRR. Polski klan gra w niemiaszkach jakby co. :icon_wink: Nie mówię, że u ruskich Polaków nie będzie, ale my gramy jako drużyna. Korzystamy z TS 3, więc jeśli ktoś chciałby do nas się podpiąć należy sobie ściągnąć ów program.

Zapraszam!

Edited by 14100715
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...