Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jakie buty na piach?


Recommended Posts

Było już 1050 tematów o "desantach". Rzucenie ich jako pomocy humanitarnej dla czarnych w Afryce to dobry pomysł (choć mógłby zostać zakwalifikowany jako rasizm i ludobójstwo). Polecanie innym jest natomiast ideą zgoła przeciwną.

 

Jeśli ktoś nosi ww. i mu one pasują (bo mogą - choć w najlepszym razie będzie to najwyżej bardzo przeciętny but), to powinszować. Jednak większość z użytkowników ma o nich zdecydowanie negatywne zdanie - a dotyczy to osób, które używały ich codziennie przez szereg lat (jak piszący) lub wciąż ich tak używają. Te buty to bieda. Polecanie ich innym to sadyzm.

Edited by Kuba
Link to post
Share on other sites

Teraz zostawiam je na chłodniejsze i mokre dni.

To jest przezabawne. Buty, których podeszwa idealnie przewodzi zimno a skóra i "ocieplina" nasiąka wilgocią w ciągu godziny i nie wypuszcza jej przez 3 dni lub więcej, zostawiłeś sobie na chłody i słoty.
Link to post
Share on other sites

To jest przezabawne. Buty, których podeszwa idealnie przewodzi zimno a skóra i "ocieplina" nasiąka wilgocią w ciągu godziny i nie wypuszcza jej przez 3 dni lub więcej, zostawiłeś sobie na chłody i słoty.

A myślałem, że tylko ja tak mam, że te buty są zimne i łatwo wilgotnieją. No, ale jak widać to nie wina moich stóp.

Link to post
Share on other sites

Mam desanty i polecam....do łażenia po mieście. Na początku też myślałem, że są bardzo dobre. Dopóki nie założyłem innych. No i tak już całkiem w temacie, to zdecydowanie jakoś nie poczułem genialności ich podeszwy podczas łażenia i biegania po miękkim piachu. Dokładniej w moim odczuciu nie zdawały egzaminu.

Możesz też wziąć pod uwagę buty PPO (modele militarne). Biegałem w nich po żwirowni i dawały radę (zdecydowanie lepiej niż desanty, jeśli brać pod uwagę przyczepność). Można dostać w cenie ~200zł, tylko w sklepach BHP, a nie militarnych (tam mają sporo drożej).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...