Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Beretta WE-2058 Biohazard


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Mucha, WE to gniot. Za 400zł mogłeś kupić KJW Virteca M9 na GG i CO2. W naszej grupie jest już 6 takich. KJW to standard TM więc o części później łatwo. WE awaryjne i słabe jakościowo. KJW w stocku celne, na 0,30g zasięg mam okolo 30m skutecznego :teeth:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Miałem tę replikę w wersji dual tone. Działała bez zarzutu (poszła na łamach wsmag-komis). Co do celności to można by się trochę kłócić. Z ok 10m trafiałem w 1l puszkę po farbie niemal raz za razem. Na wieksze odległości nie próbowałem. Ale jako boczniak jest naprawdę dobra. Spora waga i duży kopniak na blow. Więc skuteczna tylko 10m to zdecydowanie mało. Mój glock 17 również mnie nie zawiódł. Strzela już 3 rok i żyje:)

 

Jedynie colt 1911 na samym początku się rozjechał...

Coś siadło w zamku i wyrzucał po przeładowaniu cały gaz... Ale jak wrócił z naprawy to chodzi również do tej pory... Wiem, że to loteria i nie wszystkie WE będą działały idealnie chociaż w większości. WE są awaryjne to fakt. Ale nie przesadzajmy:) Statystycznie się częściej psuja niż innych firm. Tylko przeważnie psuja się w nich pierdoły do wymiany za parę pln. Zadko kiedy trafia się poważniejsza awaria. Nawet markowe repliki sie sypia bo to normalna rzecz. WE eliminuje swoje niedociągnięcia wbrew pozorom. TA beretta jest naprawdę solidnie wykonana. Podejrzewam ze jak naprawisz ja (bo z pewnością coś jest nie tak) posłuży Ci trochę zanim skończy żywot;) Akurat trafiłem na dobre egzemplarze.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...