Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Łączenie kamuflaży rosyjskich


Recommended Posts

Witam, mam do was pytanie.

Jakie waszym zdaniem są ciekawe połączenia kamuflaży. Moze macie jakieś ciekawe zdjecia, sami macie jakies przykłady. I odrazu mam do was pytanie z czym można w miare ładnie(poprawnie tak jak może łączą w wojsku) kamizelkę Tarzan M22 w kamuflażu Lies???

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Czuje że kupiłeś kamizelę i na siłę chcesz dorobić ideologie do sprzętu.

 

Primo- Tarzan m22 to koniec pierwszej czeczenii i poczatek drugiej. Tak więc dobrze będzie leżał na WSR, KLMK czy wczesnych Florach. Tyle z kamuflaży. Zawsze jeszcze możesz kupić gorke.

 

Secundo- nie ma wzorcowego łączenia kamuflażu. Rosjanie w polu mają dość...luźne podejście do tematu. Jeśli dalej trzymasz sie kamizeli, to w 1 czeczenii najczesciej laczono spodnie w WSR ( wtedy standardowy kamuflaż służb) z bluzą od Gorek, jeszcze poradzieckich ( np. GRU w Dagestanie w roku 1999 tak robiło), Widywano też łączenia WSR i afganek oraz KZSa i afganek ( a może KZSa na afgance?) , zwłaszcza w pierwszych fazach konfliktu. Jeśli do lasu to polecam połączenie góry WSRa i dołu od KLMK, daje bardzo dobre rezultaty. Niemniej jednak łączenia kamuflazy i mundurów nie są dla wszystkich. Łączenia elementów sortów mundurowych są domeną specnazu i plutonow razwiedki ( zwiadowców). Reszta nosi sie w miare jednakowo.

 

Powyższe spostrzeżenia tyczą sie jednak tylko Armii, WDW i GRU. Resort wewnętrzny nosi sie- już nawet w perspektywie zwykłych "żołnierzy"- bardziej kolorowo. Ma również inne typy sortów mundurowych i kamuflaży, projektowanych specjalnie dla niego.

Edited by kreciu92
Link to post
Share on other sites

Dałbyl lajka odpowiedzi Krecia92 jakby się dało. Dosyć dobre wytłumaczenie zamieszania sprzętowego.

 

Zaznaczyłbym jeszcze, że tak jak na autentycznym polu walki naprawdę różne kombinacje wyglądają zdatnie do użytku, tak w "airsoftowej wojnie" granica między tandetą, a niezłą kombinacją jest o wiele cieńsza. Więc ogólnie polecam powściągliwość w tworzeniu wariacji - chyba, że ktoś się wzoruje na konkretnym zdjęciu i stara się je ugryźć od A do Z.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...