Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Czy robił ktoś z Was ostatnio zakupy w WGC ? Ponad tydzień temu złożyłem zamówienie i do dzisiaj czekam na potwierdzenie umożliwiające zapłatę za towar. Wysłałem już z 6 maili z pytaniem o co chodzi i zero odpowiedzi? Przy poprzednich zamówieniach transakcja przebiegała szybko i sprawnie a teraz zonk i nie wiem o co chodzi :-(

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Chyba dobry temat. Nie kupowałem tam z pół roku. Dziś próbuje zamówić magi i nie wiem jak uiścić płatność. Kiedyś z automatu klikało się w "Pay Now" i przekierowywało na PayPal. Teraz po prostu składa się zamówienie i dostaje 2 maile. W drugim pisze, żeby wykonać po kolei wszystkie kroki zamawiania i na końcu dać "Pay Now" ale jak wspomniałem tego nie ma :-(. Napisałem do Nich, ale może tutaj też ktoś cuś poradzi?

Edited by goroth84
Link to post
Share on other sites

to chyba dobry temat żeby się podczepić.

 

Chciałbym zrobić zamówienie z WGCa, na MEU Marui konkretnie.

I teraz tak: biorę airmaila small parcel, bo to poniżej 2kg

 

jaki typ invoice'a mam wpisać?

Tzn o ile wiem cło omijają paczki o wartości do 100usd, ale w tym transport, tak?

Czyli zaznaczamy że wartość całkowita razem z przesyłką i powiedzmy 50% tak żeby było poniżej 100 baksów?

 

I teraz płatność: gdzie jest ukryta opcja płatności PayPal? widzę tylko bank wire albo Western Union.

 

Tak, to moje pierwsze zamówienie stamtąd, proszę o wyrozumiałość :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...