Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Special Air Service - poszukiwanie ludzi


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Nic co powiedziałeś nie odnosi się w żaden sposób do czegokolwiek co ja powiedziałem. Jeśli masz ochotę rzeczowo porozmawiać o wspomnianych formacjach - świetnie. Jeśli chcesz po prostu pisać epistoły o tym że mnie nie lubisz - rozumiem, nie lubisz mnie. Przyjęto.

 

Ależ- bez osobistej urazy proszę. Taka już natura forów internetowych że omawianiu podlega tak treść jak i forma. Nie znamy się-jak miałbym Cię nie lubić? Miałem na celu coś naświetlić i mimo wszystko mam nadzieję że jeśli ustalimy że nie piszę z głębokiej potrzeby prywatnej wojenki to poddasz moje słowa refleksji (wedle uznania oczywiście) Niniejszym oficjalnie wyciągam dłoń na zgodę :)

 

Ad rem- Rogalez: proponuję Ci pozycję Ospreya dotyczącą Army Commandos (znajdziesz oprócz opisów również dużo zdjęć i tablic kolorowych gdzie obejrzysz takie gratki jak km LEWISa/vickersa, kilka wersji sztyletów F-S, czy kastety. Jeśli nie znajdziesz w sieci to napisz mi priva- prześlę ci mailem lub załaduję na serwer ) jeśli to TEN temat chcesz zgłębiać, w kwestii SAS jak to już padło kilkukrotnie: zdjęcia, wspomnienia oraz naprawdę spora dowolność.

 

Arturo- tutaj masz linka do kilku wybranych fotek Molto Bene Legano (druga połowa upalnego maja 2011) Stylizowaliśmy się po taniości na commandosów rodem z gry, stąd te śmieszne pozowane foty :icon_smile: ale jeśli będzie powtórka to nie obiecam na 100% że w cieple (była już także Dolina Padu w grudniu 2009 a mam też foty polskich komandosów z Włoch w zimowych maskałatach)

 

https://picasaweb.go...AGUSTAWAMaj2011

Edited by Gor
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

sugerowaliśmy się okładkami i screenami z gry na której zjedliśmy wiele nerwów

(i niech mi ktoś śmie powiedzieć że mu się włos na tyłku nie jeżył słysząc po x czasu przygotowań akcji krzyk wartownika 'HALT!' :) )

 

Aha- jeśli nie na zlociku w 2014 to w 2015 będzie gra w której sporą rolę przewiduję dla oddziałów Commando więc się szykuj kolego :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ależ- bez osobistej urazy proszę. Taka już natura forów internetowych że omawianiu podlega tak treść jak i forma. Nie znamy się-jak miałbym Cię nie lubić? Miałem na celu coś naświetlić i mimo wszystko mam nadzieję że jeśli ustalimy że nie piszę z głębokiej potrzeby prywatnej wojenki to poddasz moje słowa refleksji (wedle uznania oczywiście) Niniejszym oficjalnie wyciągam dłoń na zgodę :icon_smile:

 

Przyjmuję. Internety są internety, na żywo jest zupełnie inaczej :)

 

 

Aha- jeśli nie na zlociku w 2014 to w 2015 będzie gra w której sporą rolę przewiduję dla oddziałów Commando więc się szykuj kolego :icon_smile:

 

Z ciekawości - czy w Polsce w ogóle odbywają się imprezy w których jest miejsce dla żołnierzy PSZ? Czy to 1SBS czy 1DP? Wracam na stałe do kraju w okolicach lata i chętnie bym do kogoś postrzelał.

Link to post
Share on other sites

To pytanie do orgów, chłopaki z Łodzi chcą zrobić latem Tobruk na Pałczewie więc oddział 1SBSK będzie przewidziany.

 

Wydaje się, że w początkach ASH było dużo takich gier, ale powoli się wyczerpywały tematy z Polakami i teraz są organizowane różne egzotyczne tematy vide gra w klimatach UPA.

Edited by historian1970
Link to post
Share on other sites

a ot i przykład http://forum.wmasg.pl/topic/127732-holenderski-gambit-14-16092012-legan-ash/ tutaj SBS (gry w klimacie M-G były i w innych regionach)

 

a tutaj paru kolegów 'robiło za' 1DP http://forum.wmasg.pl/topic/113975-od-ammeville-do-chambois-wyscig-z-czasem-czyli-kociol-po-normandzku/

 

Włochy czyli pole dla Andersiaków

 

http://forum.wmasg.pl/topic/112401-niedziela-2205-molto-bene-44-czyli-historyczny-powrot-do-iiww-wloch/ (akurat Włochy to tylko chyba my robiliśmy- reszta preferuje Francję :) )

 

Wygląda na to że w przyszłym roku uda się również PSZ u nas wpleść w scenariusz dużej gry (taki mam wstępny plan, który jednakże zależy od tego czy wynegocjuję pewien teren)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...