Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Podejrzane ogłoszenia w 'Komisie' - zapoznaj się z pierwszym postem


Recommended Posts

Yeneth człowieku o co ci chodzi? Fakt wystawiłem zdjęcie HK, które znalazłem w internecie, a nie ukradłem jak ktoś wcześniej napisał.

Sprawa zdjęcia została wyjaśniona tzn. napisałem do autora zdjęcia, przeprosiłem i usunąłem ogłoszenie razem ze zdjęciem.

Co do zdjęcia głównego. Nie wiem czy zauważyłeś ale po kilku godzinach było już 300 wyświetleń. Sam kliknąłeś to ogłoszenie więc wszystko zadziałało tak jak powinno. W ogłoszeniu było napisane, że wydmuszka jest M4, a nie HK416. Na replice jest napisane HK więc czemu taki ból dupy?

Nie miałem zamiaru nikogo oszukać. mogłem dodać w ogłoszeniu, że przedmiot ze zdjęcia głównego nie jest w zestawie :icon_wink:

Aha no tak, bo jak się znajdzie coś "w necie" to można to wykorzystać :sciana:

Mój "ból dupy" ma swoje źródło właśnie w tym że bezprawnie wykorzystałeś cudzą własność (zdjęcie) i wykorzystałeś je do sprzedaży nie informując że nie przedstawia ono oferowanego przedmiotu. W przypadku gdybyś zrobił to jako firma lub umieścił takie ogłoszenie na odpowiednim portalu kwalifikowało by się to jako kradzież intelektualna (prawa autorskie) i próba oszustwa :icon_rolleyes:

A tak to dzięki autorowi zdjęcia i formie prawnej komisu tym razem ci się upiekło :icon_wink:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 565
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 4 weeks later...

Jak zwykle w tym pięknym kraju musi pojawić się zdegenerowana społecznie osoba w postaci trolla internetowego, przepełnionego zawiścią.

Tak więc odnosząc się do Twoich bezpodstawnych i wyimaginowanych w Twym umyśle oskarżeń to po pierwsze, odnoszę wrażenie, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem gdyż było napisane że jest to dioda XM-L T6. Po drugie, zjada Cię zazdrość, że ktoś jest na tyle zaradny aby sobie zarobić. Po trzecie, sprzedawałem komplety z akumulatorkami 3000 oraz 5800 mAh, co w tym dziwnego?

Opis oraz parametry latarek czerpię od producentów, od których je kupuję, nie wymyślam ich.

Najlepsze jest to, że ten osobnik nie kupił niczego ode mnie lecz nie przeszkadza mu to w krytyce i oskarżaniu mnie o nieuczciwość.

Nie polecam zatem robić z nim interesów gdyż jak widać jest to trudny przypadek.

 

P.S: Jak widać nie liczą się opinie ludzi, którzy je ode mnie kupili oraz ich używają, troll tak czy siak wie najlepiej.

Wejdź trollu na allegro i popatrz na takie same latarki i takie same opisy. Ich też posądzisz?

Edited by rumak
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Moderatorzy mają to gdzieś, rzygać się chce. Gość wrzuca 3 razy dziennie to samo ogłoszenie...

Również gościa zgłaszałem blisko 4 razy ... Nadal bez skutku.

Jeśli ktoś z modów komisu olewa zgłoszenia, to proszę mi to zgłosić na PW.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...