Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Podejrzane ogłoszenia w 'Komisie' - zapoznaj się z pierwszym postem


Recommended Posts

I niby takie rozwiązanie to zapewni.?!

 

Zamiast zabraniać, ograniczać i wymyślać inne genialne "progi" użytkownikom wystarczy samemu przez chwilę się zastanowić czy warto zawrzeć tranzakcję z wczorajszym użytkownikiem. Twoja propozycja niczego nie zagwarantuje. Nawet Szmerglu, jak sądzę, nie uzna jej za ulgę w niewdziecznym banowaniu - bo to lubi! :icon_wink:

 

Zatem, pomysły "prewencyjno-policyjne" zostaw sobie na później - jak już zajmiesz się polityką.

 

Pozdrawiam,

Lambert

Edited by Lambert
Link to post
Share on other sites
  • Replies 565
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nieee no... Polityką nie będę się zajmował, bo to większe bagno niż dyskusja o banowaniu HP :).

Ja sam zakupy robię ostrożnie i nie wierzę w super okazje. W sumie czym ja się przejmuję. Jak ludzie dają się naciągać a potem nie chcą iść z tym na Policję, to znaczy że dobrze się z tym czują i nie ma im co pomagać na siłę.

Link to post
Share on other sites

Nieee no... Polityką nie będę się zajmował, bo to większe bagno niż dyskusja o banowaniu HP :).

Ja sam zakupy robię ostrożnie i nie wierzę w super okazje. W sumie czym ja się przejmuję. Jak ludzie dają się naciągać a potem nie chcą iść z tym na Policję, to znaczy że dobrze się z tym czują i nie ma im co pomagać na siłę.

 

Jak dla mnie to nabijasz posty.

Link to post
Share on other sites
. Nawet Szmerglu, jak sądzę, nie uzna jej za ulgę w niewdziecznym banowaniu - bo to lubi! :icon_wink:

 

Nop rejczel, że tak ;-)

Zapewniam Was jednak o tym, że na każdego przychodzi czas by usłyszeć "Dzień dobry - my z Policji" i kończy się rumakowanie.

Link to post
Share on other sites

Z własnego doświadczenia wiem, że niebiescy prawie zawsze ukręcą sprawie łeb jak jest poniżej 1000.

Zdania tego typu sugerują aby nie zgłaszać sprawy na policję bo i tak to nic nie da. Nie pisz czegoś takiego bo nieświadomie pomagasz oszustom.

Link to post
Share on other sites

Chłopak znalazł sobie świetny pomysł na wakacyjny biznes. Pewnie kaska była potrzebna na wyjazd.

Z własnego doświadczenia wiem, że niebiescy prawie zawsze ukręcą sprawie łeb jak jest poniżej 1000.

 

Popieram, nie wspierajmy złodziejstwa. Trzeba te szuje o każde 10zł gnębić. Tylko żałuje, że u nas zakazano kar cielesnych. Łapki by się takiemu delikwentowi poobcinało to by się nauczył :))

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...