Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Podejrzane ogłoszenia w 'Komisie' - zapoznaj się z pierwszym postem


Recommended Posts

A to dopiero fąfel:

k8rl.png

 

3myq.png

 

ndko.png

 

 

Poleca się w "Zaufanych [...]", mieszka we Wrocławiu na Śląsku no i oczywiście data rejestracji dzisiaj.

Kupowałbym. :sciana:

 

edit. Swoją drogą, bardzo podobne opisy przedmiotów do poprzednich gości, podejrzewam, że to ta sama osoba. :)

Edited by RedViper
Link to post
Share on other sites
  • Replies 565
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest dante44

Wiecie, rzuciłem ogłoszenie o kupnie repliki m41a, w ciągu 4h napisało 2 całkowicie nowych użytkowników (rejestracja po moim ogłoszeniu) , że ma tą replikę i chce mi ją sprzedać. Na prośbę o zdj dostaje info o tym że repliki są jak z pudełka :)

Co się dzieje z tym portalem ...

Link to post
Share on other sites

Użytkownik o nicku Huudy:

 

http://wmasg.pl/pl/profil/show/83282

 

wystawiający tą replikę:

 

http://wmasg.pl/pl/consignment/show/503982

 

 

Posiada zdjęcie z tej strony:

 

 

http://www.airsoftsociety.com/forums/f39/airsoft-gun-picture-thread-99/index881.html

 

 

 

Może to jest od niego konto, nie wnikam. Lecz mam dla Was mały poradnik jak dojść do tego, czy fotka jest kradziona z internetu. Otóż bierzemy wchodzimy w link z danym przedmiotem. Następnie robimy "PrtScr" czyli PrintScreen. Wchodzimy w program graficzny Paint, wciskamy Ctrl + V, później wycinamy idealnie zdjęcie tej repliki, zapisujemy jako .JPG. Wchodzimy w Google Grafika i z pulpitu, tudzież folderu w którym zapisaliśmy plik przesuwamy go za pośrednictwem lewego klawisza myszki w wyszukiwarkę Google Grafika. Takim oto sposobem znajdujemy wszystkie strony gdzie te zdjęcie się pojawiło.

Link to post
Share on other sites

No tak, sposób łatwiejszy, nie pomyślałem o tym. Po prostu wydawało mi się, że forum nie pozwala kopiować/pobierać zdjęć na swój dysk, więc spróbowałem z Paintem. No cóż, ważne, że oba sposoby działają.

Jeden jest dla leniwych, a drugi dla ludzi, którym się bardzo nudzi i mają detektywistyczne podejście do sprawy, o.

Link to post
Share on other sites

Panowie, sprawa jest prosta - ktoś (zresztą z dużą dozą prawdopodobieństwa wiem, kto to jest) zakłada konta w hurtowych ilościach i wystawia z nich fałszywe ogłoszenia w komisie, o bardzo atrakcyjnych cenach. Konta są na bierząco banowane, ale czasami ciężko nadążyć - a do wrzucenia ogłoszenia nie potrzeba zbyt wiele czasu. Dlatego naprawdę radziłbym wstrzymać się z zawieraniem transakcji z użytkownikami zarejestrowanymi od 12 listopada. Sprawa zostanie mam nadzieję definitywnie rozstrzygnięta na dniach, ale to już nie zależy ode mnie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...