Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rangers czy Marines?


Recommended Posts

Zastanawiam się nad tym, jaką stylizację wybrać. Odpuściłem sobie pierwotne plany i zrezygnowałem z Navy SEAL ze względu na zbyt wysokie koszty takiej stylizacji. Z podobnej przyczyny odpuszczam sobie SFOD-D. I skierowałem się w stronę Marines i Rangersów. Kogo łatwiej odwzorować?

Link to post
Share on other sites

Zastanawiam się nad tym, jaką stylizację wybrać. Odpuściłem sobie pierwotne plany i zrezygnowałem z Navy SEAL ze względu na zbyt wysokie koszty takiej stylizacji. Z podobnej przyczyny odpuszczam sobie SFOD-D. I skierowałem się w stronę Marines i Rangersów. Kogo łatwiej odwzorować?

Marinesi robią po 100 pompek a Rangersi tylko 50 więc łatwiej chyba odwzorować Rangersow

Link to post
Share on other sites

Dokładnie. Współczesny 75th jest delikatnie mówiąc drogi ( musiałbyś SCAR-L kupić lub mocno zmodyfikować swoje M4 ).

 

Z resztą- to jest podejście młodych- mam emkę i chcę być rengersę. Odpuść sobie chłopie bądź kup kilka ksiązek na temat konkretnej jedonski USMC, czy samego 75th RR, poczytaj trochę internetów na ten temat i zapytaj siebie samego, czy chcesz się w to bawić. Bo na razie chyba nie masz za bardzo pojęcia o czym mówisz.

 

Zapomniałem też o zdjęciach- wejdź w temat o rangersach/USMC na wmasgu, militaryphotos, gearsocu, przejrzyj kilkaset zdjęć, zorientuj się czego używali w danym okresie i przemyśl to.

Edited by MatriX482
Link to post
Share on other sites

wybór jest prosty :D

 

Stylizacja na marines wyjdzie cie znacznie taniej, jest tylko jeszcze kwestia okresu na jaki chcesz się stylizować. Jeśli współcześnie to na dobry początek wystarczy ci mundur w Marpacie leśnym bądź pustynnym kamizelka IBA której repliki dość łatwo dostać i hełm PASGT który może ci zastąpić LWH. Jako bron M4a1 lub M16a4.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...