Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Poszukuje jakies dobrej gry MMO


Recommended Posts

Tak jeszcze dopowiem, że gildia w której jestem jest spoko. Ostatnio nie miałem czasu by grać i nie grałem przez 1 miesiąc. Nie dostałem ani obniżonej rangi ani kicka więc bardzo się cieszę. Powiem Ci że warto być jednak mimo wszystko być w gildi(nawet grając sam), bo jeśli masz problem z questem lub jakieś pytanie lub np. chcesz zapytać się kiedy jest( no nie wiem przerwa techniczna) to zawsze możesz się zapytać. Takie jest moje ostateczne zdanie.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Ja ci polecam w sumie Stronghold Kingdoms. Duży nacisk na strategię ulepszone plemiona nazwałbym tylko że przez klienta. I można tam się stać ekonomiczną potęgą i to w dosłownym znaczeniu tego słowa :P

 

Wejdź jeszcze na tę stronę tam są przedstawione recenzje dużej ilości gier na przeglądarkę http://www.mmomania.pl/. Opinie użytkowników na tamtejszym forum powinny być. Lub tutaj Szukam Gry MMO

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Mogę ci polecić w zasadzie grę Stronghold Kingdoms jest to wersja MMO znanej Twierdzy. Dużo różnych rankingów tam istnieje od produkcji broni poprzez liczbę zabitych wilków kończąc na podbitych wioskach. W zasadzie nie musiałbyś dużo czasu poświęcać jeśli byś skupił się na ekonomii

 

Wejdź jeszcze na tę stronę tam są przedstawione recenzje dużej ilości gier MMO http://www.mmomania.pl/. Opinie użytkowników na tamtejszym forum powinny być. Lub tutaj Szukam Gry MMO

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 8 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Ja polecę ci płatne MMO, ale warto wydać te 30 zł miesięcznie na abonament. Chodzi mi mianowicie o Star Wars: The Old Republic. Grałem w to przez ostatnie 3 lata (a wczesniej w kilkanaście innych mmo) i powiem, że to jedno z najlepszych mmo w jakie grałem. A jak chcesz dla odmiany postrzelać po sieci to polecam Warface od Crytek (twórcy Crysis). Pozdrawiam.

Edited by wredny_bo_trzeźwy
Link to post
Share on other sites

Znaczy według mnie te F2P w przpadku SWTOR to jest trochę taki "chłyt manketingowy". Na poziomie dobrego end-game'u raczej ciężko grać bez abonamentu. Ale jeśli chce sie zobaczyc ogólnie grę i przejść linie fabularne róznymi postaciami, to granie w ramach F2P wystarcza całkowicie. Ale być może od stycznia tego roku (wtedy zrobiłem sobie przerwę) jeszcze się coś zmieniło. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Jak z endgamem to nie wiem. Stworzyłem postać i dostałem załamania nerwowego doświadczając archaicznego sterowania postacią tylko i wyłącznie za pomocą klawiatury i niemożnością zmiany tego. Po czym wyłączyłem TORa, odinstalowałem i poszedłem na amerykańską Terę :teethh:.

Link to post
Share on other sites

Ja od początku gram W TOR-a konfiguracją WSAD + myszka, także działa tutaj siła przyzwyczajenia. Podejrzewam, że chodzi ci o to, że nie da się kliknięciem mychy iść gdzieś, no to tak faktycznie jest, bo chodzi sie WSAD-em albo podobnie ustawionymi klawiszami. Ale z tego co pamiętam wszysko inne dawało sie przebindować na takie ustawienia jak chciał użytkownik, choć faktycznie niektóre ustawienia startowe były niegrywalne. W każdym razie, niech każdy gra w co lubi :icon_smile: Pozdrawiam.

Edited by wredny_bo_trzeźwy
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...