Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Mam do wydania 700zł moze troche wiecej na replike m1911 co możecie polecić, najbardziej zależało by mi by replika była full metal oraz z zaufanej firmy. Przeszkuałem forum lecz nic takiego nie znazazłem. Za tą pieniadzę jakie mam do wydania chciałbym kupic dobry model i moze go troche ulepszyć. Z góry dzięki!

Link to post
Share on other sites

Nie wiem, po jakiego ptaka chcesz ulepszać broń boczną? Żeby cię nie wpuścili na żadną strzelankę? Do walk w lesie broń boczna służy tylko w sytuacjach awaryjnych.

Ja niedawno kupiłem KWC CO2 BB. Waga jak oryginał, niezły BB, wygląda super. Za 700 zł kupisz jeszcze dwa zapasowe magazynki i kilkanaście naboi CO2 (Chociaż nie wiem, po co).

Link to post
Share on other sites

Nie wiem, po jakiego ptaka chcesz ulepszać broń boczną? Żeby cię nie wpuścili na żadną strzelankę? Do walk w lesie broń boczna służy tylko w sytuacjach awaryjnych.

 

Ulepszanie nie polega tylko na wyciskaniu fpsów.Może wstawić precrurę, zmienić body, wzmocnić flaki.

 

Co do KWC. Nie mówię, że to są złe klamki, ale będziesz w czarnej dupie jak ci coś wnim pójdzie.Do marujca możesz wybrać sobie nawet kolor bb unitu ^^.

Link to post
Share on other sites

Tylko dalej moje pytanie brzmi: po jakiego ptaka: wstawić precrurę, zmienić body, wzmocnoć flaki?

Precrura do strzelania na 15 m? Żeby wzmocnić siłę mojego pytania musiałbym nazwać po imieniu tego ptaka. Na 15 m, można pluć ryżem rurką z anteny sąsiada i mieć 10/10 trafień.

Zmienić body? Rozumiem ... lans.

Wzmocnić flaki? Raczej nie ma klamek poniżej 200 fps, a to wystarcza na 15 m. W większości coltów 1911 (w KWC na pewno) należałoby coś osłabić, żeby zmniejszyć fps.

 

PS.

Dla młodszych fanów asg o pluciu ryżem.

30 lat temu do asg używano aluminiowych lub miedzianych rurek odciętych na dachu bloku z telewizyjnej anteny sąsiada. Oczywiście nie używano swojej anteny, ale to nie znaczy, że syn sąsiada nie mogł zrobić tego z twoją. W każdym razie za posiadanie można było zarobić w dupę od ojca.

Rurka taka była używana saute, w przypadku strzelania ryżem, lub była obudowana bryłą plasteliny, w przypadku używania tej jako materiału na pociski. W tym przypadku ujawniało się zjawisko lansu: bryła plasteliny formowana była na kształt rękojeści pistoletu, mogła mieć nawet przyrządy celownicze ( i tu pojawia się znów uparty ptak).

Mając rurkę o długości 30 cm można było pluć plasteliną przez cały korytarz szkoły, czyli ok 30 m, ogniem pojedynczym Ryż miał mniejszy zasięg ale za to miał olbrzymi rof :-) - trudno to określić, ale na jednym wydechu 20 - 30 ziarnek.

 

Miałem kolegów, którzy na przerwach notorycznie kuleli, bo w nogawkach spodni mieli półmetrowe rurki, lub dłuższe.

Niezapomniane są chwile rewizji przeprowadzanych przez nauczycieli i woźnych.

 

I tyle na temat strzelania "precyzyjnego" do celów wielkości człowieka na krótkich dystansach.

 

Pozdrawiam wszystkich czytających.

 

Cortes

Link to post
Share on other sites

A o grach gas & spring party, aipsc itp słyszał? Marujec z dobrą rurką wali na 30+ celnie, więc w razie gdy główna nawali można efektywnie działac klamką, nie przerywając gry.

Poza tym autor tematu nigdzie nie napisał, że klamka ma służyć jako boczna.

 

@Padaka

Niekonieczne.Na alledrogo i innych serwisach można często okazyjnie trafić już marujce z metalowymi konwersjami.

Edited by Nitro
Link to post
Share on other sites

Tylko TM. Mam Colta m.e.u. i jest mega. Zasieg cm.028. Tak, serio. Brat dorwal siga TM z metal konwersja za 500 zl...

 

Tylko TM. Mam Colta m.e.u. i jest mega. Zasieg cm.028. Tak, serio. Brat dorwal siga TM z metal konwersja za 500 zl...

Link to post
Share on other sites

Cortes problem z tuningiem pistoletów nie leży w zwiększaniu ich mocy a precyzji działania. Oraz niezawodności ich działania.

Z mojego klocka strzelam na odległość 25m z podobną precyzją co i replika długa, a mam do dyspozycji tylko 260fps.

Link to post
Share on other sites

Jeśli replika nie musiałaby być coltem, to brałbym pistolet Marui, ale taki, który w realu tez nie jest metalowy. Np PX4. Na upartego mozna zmienić zamek, ale nie ma takiego bólu, ze to plastik, bo prawdziwy tez ma korpus polimerowy. I Khan Seb mówił, ze na plastikowym nawet lepiej chodzi, także nie ma problemu :D

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...