Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Blokowanie spustu


Recommended Posts

Cześć wymieniałem ostatnio w replice tłok ,głowicę tłoka i głowicę cylindra toteż musiałem rozkręcić gearboxa (pierwszy raz ) .Wszystko poszło sprawnie no może po za wkładaniem sprężyny :) ale po skręceniu i naciśnięciu spustu gearbox oddaje jeden strzał po czym blokuje się spust . Zauważyłem co jest tego przyczyną mianowicie ten popychacz od spustu co dopycha kostkę stykową do styków wchodzi pod kostkę a kostka unosi się do góry .Rozkręcałem gearboxa kilka razy i nic to nie dało więc pytam się was o co chodzi .Mam jeszcze jedno pytanie mechanizmy nasmarowałem zielonym smarem teflonowym bo na te niby specjalne jakoś mi szkoda pieniędzy czy ten smar się nadaje ? .

Link to post
Share on other sites

Już jest prawie dobrze bo spust przestał się blokować ale oczywiście nie może byś dobrze i mam następny problem mianowicie spust nie odskakuje na semi na automatycznym ogniu replika strzela ok .Wygląda to tak że po każdym strzale na pojedynczym ogniu spust nie odbija i trzeba go odepchnąć ręcznie o co w tym wszystkim chodzi bo już mi to działa na nerwy .

Link to post
Share on other sites

No proste że zle założona .Jakiś czas temu replika była w serwisie i jakiś szpecjalista serwisancik ją tak złożył a ja rozkładając gearboxa pierwszy raz wzorowałem się dokładnie tym co widziałem co za tym idzie popełniałem ten sam błąd .Tyle że ja nie jestem serwisantem więc skąd miałem to wiedzieć zaufałem gościowi :icon_smile: .Dzięki za naprowadzenie .

Edited by Molotok
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...