Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Żywotność tanich replik


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 287
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moja pierwsza replika:

 

Model:DE M85

Firma:Double Eagle

Kulki: Żółtych samonaprowadzających, 0,20 Extreme Precision :)

Sklep: Allegro Py Ly :D

Cena: 135 złociszy chyba :)

Co do żywotności: Kupiłem 27 lutego 2008 i działa do dziś :D

 

Obecnie:

 

Model:JG - 608-2

Firma:JG

Kulki:0,25 Extreme Precision

Sklep:Zbrojownia

Cena:530 Blaszek (Wziąłem wersję z optyką pokładową)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jakiś SHIT P-90 .

 

coś kole 2006 elektryk :D plastikowy GearBox 6 razy sklejany ( jest HARD ) zasięg 15 m !!!!!

 

ale po 2 tyś kulek precyzyjnych z szwą. Spadło do 10 ;( tak jakoś wiedziałem że to napędza spręzynawiec z jakiegoś spręyniaka wyciagłem przyciołem włożyłem i pluło na 20 m !!!!!!!!!!!!!!!!!

 

magazynek grawitacyjny :D w dół nie strzela :P

 

ostateczny przebieg 10 k k .

 

I 20 conajmniej ugradów :D

 

pierwszy karabin w którym grzebałem :D

 

i w którym GB sklejałem :D do teraz pieknie wygląda :D pełno kleju metalowych usztywnień ( teraz to metalowy gerbox prawie :P )

 

Działać działa nadal . Body leży sobie na boku a GB służy do wyjaśniania działania :D

Link to post
Share on other sites

Model:m733

Firma:JG

Kulki: białe 0.2g i 0.25g

Sklep: Taiwangun

Cena: 150zł :) (używka :P)

Co do żywotności: żyje i ma się dobrze....

Zasięg: około 30-35m (dalej nie da sie wycelować, ale kulka leci dalej) dlatego robie tłumik i pakuje dłuższą lufę (z 30cm na 60 :) ) i zobaczym, powinien być celniejszy

 

Pukawka kolegi

 

Model:m4a1

Firma BOYS (tak na prawdę to "krzak")

Kulki: białe 0.2g i 0.25g

Sklep: Allesyf

Cena: 99zł

Co do żywotności: eee.... trup.... sztywny trup..... :P kolega sie wkurzył gdy mogłem do niego po prostu podejść i strzelić, a on ciągle nie mógł trafić (super zasięg :P)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

ja mam chyba jakąś nadprzyrodzoną repliczke:]

 

Model:m4a1

Firma Double Eagle

Kulki: 0.12 TAJGUN

Sklep: allegro aukcja

Cena: 99zł

Co do żywotności: Ma około 3 miechów zasięg max. ok. 35m (zadziwiająco daleko jak na takie coś) zasięg skuteczny 30m (można trafić w człowieka),

a przebieg ok.6000 kulek.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Model: G36C

Firma: JG

Kulki: Wszytko co się da

Sklep: Zbrojownia

Cena : 420

 

Aktualnie Gietka ma 60 tys przebiegu (liczone pudełkami). Po 30 tys kable były do wymiany. Strzelam się w każdych warunkach. Mróz deszcz śnieg upał. W człowieka trafiam z ok 35m (nie mierzone).

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Model: AU-1G

Firma: BE

Kulki: 0,2 (środkowa półka)

Sklep: taniemilitaria

Cena: 165 zł

 

Przebieg: 25k (2 tygodnie)

Usterki:

1. Roztrzaskana zębatka silnika

2. Pęknięte "łożysko" osi antireversal'a

3. Pęknięte lub wykruszone 4 z 7 mocowań wkrętów GB

4. Pęknięte mocowanie zespołu spustu skutkujące blokowaniem się full auto

5. Bateria do wyrzucenia

 

Co tam się da, to wykorzystam jako części zamienne do nowego AU-1G JG.

Warto było dać 165 zł za Oba Słonie, żeby złapać bakcyla.

Link to post
Share on other sites

Model: AK74 CM.031

Firma CYMA

Kulki: Najlepiej paca na 0.23

Sklep: allegro

Cena: 280 zł

Żywotność: Niczym ostry odpowiednik :-P Mam tą replikę od 2 lat... i jest to zdecydowanie moja najmniej awaryjna replika. Jeszcze nigdy mnie nie zawiodła a przez moje ręce przewijały się różne wariacje AK, m249 a obecnie M15 i z każdym z nich miałem większe lub mniejsze problemy a ta CM.031 mimo iż została zdeptana na betonie, cała trzeszczy i się telepie, kolba się chwieje a fore grip jest luźny to dalej strzela jak dnia pierwszego po zakupie... nawet gumki nie zmieniałem bo i po co? Skoro wszystko hula jak trzeba :-F

Link to post
Share on other sites

Model: Colt Gouverment;

Firma: JLS;

Kulki: przed tuningiem: 0.15g, po tuningu: 0.20g;

Sklep: http://www.sklep.airsoftguns.pl

Cena: Dostałem za free od kumpla [70PLN]

Żywotność: Przed tuningiem około 200 kulek. Po tuningu: akumulatorki nie mają siły naciągnąć sprężyny :D Wstawiam 8.4V.

 

Tuning: Broń airsoftowa i problematyka techniczna > Upgrade i tuning > "Tanie repliki" [AEP] TUNING - COLT JLS 70PLN by grzechotnik, TUNING MOCOWY, dużo fotek + opis w .doc

 

Miłego czytania :)

Link to post
Share on other sites

Myślę nad kupieniem takiej zabawki za jakiś czas od tak do zabawy. Moi dwaj koledzy (bracia) mają takie cuda i oba działają. Jeden z nich ma m4a1 od BOYIA. Drugi posiada G36c . M4 ma 2 lub 3 lata i tylko zepsuł się pojedynczy i wali auto. Drugi ma 1,5 roku i nic się nie dzieje. Tylko nie wiem jaki model kupić. Wybierać tylko z wyglądu czy co?

Edited by Vetius
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ok wszystko jasne

Zasugerowałem się tym że to dział o replikach II klasy, czyli są tanie w porównaniu z firmówkami ;-)

 

ps nie wiem po co brać takiego szita za 150zł jak za tyle można mieć już glocka cymy , a za 50-60 więcej chodzą galaxy mp5 czy jg m4 stubby killer...

Taniego shotguna to jeszcze zrozumiem...

Link to post
Share on other sites

Sam widzisz że niektórzy żałują że kupili taniego AEGA bo jak sami napisali chcieli mieć szybko coś do postrzelania.Tak samo ja interesuje się modelarstwem kolejowym i tez na szybko chciałem kupić model i kupiłem tylko okazało się ze za tą kasę mogłem kupić coś lepszego tylko trza było poczekać.Inni którzy tutaj piszą to ludzie którzy kupili te AEGI po to aby spróbować własnego tuningu,konwersji.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

Model: Glock17 elektryk

Firma: Nie umiem po chińsku i za chiny tego krzaka nie przetłumaczę

Kulki: Wszystkie. Od 0,28 xtreme, po 0,12 od gunfire, dodane do jakiegoś zamówienia, no i oczywiście "super kulki z farbą" z allegro.

Sklep: allegro.pl

Cena: 29,90

 

Kupiony jakieś trzy lata temu. Elektryczny pistolecik z ruchomym zamkiem, z funkcją pojedynczego strzału i serii. Zasilany czterema "małymi" paluszkami. Zamówiliśmy grupowo, całą paczką kumpli z pracy, ja brałem glocka, reszta brała Desert Eagle, chyba tylko żona kumpla wzięła Colta. Z moim nigdy nie było problemów, kumple zaraz swoje popsuli, bo kulki od gunfire, co do jakiegoś zamówienia dostałem poblokowały się w środku, a wyjęte zostały wraz z gumkami (te kulki to koszmar był, niektóre miały po 4mm, a niektóre prawie 7mm). O dziwo kulki z farbą spisały się cudownie, pobliski znak zakazu wjazdu na budowę po prostu ściekał czerwienią. Był obiektem kilku eksperymentów: wzmocnienia sprężyny (podkładki), zwiększenia ciężaru tłoka (ołów w elemencie tłoka), wymiany lufy (aluminiowa z obi), uszczelnienia (silikon sanitarny) i wymiany baterii na lepsze - z racji, że do rękojeści nie mieściło się nic poza czterema bateriami AAA podłączyłem do środka kabel telefoniczny, którego drugi koniec z bateriami mam w kieszeni :) . Wygląda to tak jak powinno wyglądać, czyli jak "smycz" do broni.

Zasięg skuteczny około 15 metrów.

Link to post
Share on other sites

Model: Aks74u RK-01W

Firma: P&J/DBoyi

Kulki: 0,25g Blastery (te co były w zestawie to jakiś szit był.)

Sklep: KRAKMANI.

Cena: Hmmm nie pamiętam ale wtedy co kupowałem to było gdzieś z 450 zł.

 

Moja pierwsza Replika, zakupiona w czerwcu zeszłego roku. Byłem z nią na jakiś 20 25 strzelankach. Przebieg nie wiem z 3000 kulek? wymieniona tylko gumka Hop Up Guardera. Ogólnie kocham ten karabinek. jakoś nigdy mnie nie zawiódł. Jedynie co mnie martwiło to stockowa batka, która za krótko trzymała, kupiłem nową i jest git. :) Jak na mój gust i moją opinię idealna na pierwszą replike, pozdrawiam. ^^

Edited by Sponcz
Link to post
Share on other sites

Model:Colt 1911

Firma:Peng Sheng

Kulki:0.20g GFC

Sklep:znalezione na granicach poligonu

Cena:znalezione nie kradzione:P

 

Mam go juz ponad pół roku w aktywnym użytku i nadal działa :-o Przeszedł wiele rozbiórek i upgrade'ów i to badziestwo się trzyma. Z chęcią kupiłbym takiego drugiego :-P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...