Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Polecam ! pasuje idealnie , nie spada , nie luzuje. Używam juz od roku w PK i zero problemów :icon_biggrin: oczywiście sama skuwka jest krótka, ja się wspomogłem jeszcze spręzynką , taką jaka idą kule w boxie z minimi. Krótkie odcinki takiej sprężynki można dostać w każdym metalowym sklepie za dosłownie grosze

Edited by asgszczepan
Link to post
Share on other sites
  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ciekawe, ciekawe, znacznie upraszcza to sprawę.

 

Ale nie jest do kupienia :icon_razz: a do V3 jest już ASCU i można iść na łatwiznę.

Styk na przerywaczu (zwanym w temacie "kowadełkiem"), spust może być wtedy gdziekolwiek. W grozie nie trzeba kombinować, bo selektor jest w tym samym miejscu, co w AK, więc przerywacz będzie działać jak trzeba. Resztę załatwia elektronika.

Czekaj czekaj selektor w V3 podbija po 1 strzale listwę styku i to rozłącza układ.

Jak chcesz to zrobić "gdziekolwiek"?

Edited by mg schutze
Link to post
Share on other sites

Jak masz mechanicznie, to przerywacz rozdziela styki na kostce. Jak masz na mikrostykach, to przerywacz wciska styk, który wysyła info do układu sterującego, który dyktuje spustowi jak ma się zachować. Nie masz mechanicznego połączenia przerywacza ze spustem, więc spust może być tak daleko, jak kable na to pozwolą :)

Link to post
Share on other sites

W sumie z racji tego, że nic nie umim to se wymyślem nowy mechanizm przeniesienia spustu.

A co...

Kolejne aksu zakupione, po nowym roku ruszam do boju z nowym projektem.

Tym razem GB V3 + Soldatowy sposób na silnik. Przeniesienie spustu mechaniczne z działającym selektorem, ale bez bezpiecznika (na teraz, później mosfet i będzie bezpiecznik)

Poniżej projekt przeniesienia spustu.

 

ecnm.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edited by mg schutze
Link to post
Share on other sites

eMGieeee.... A co się stanie ze starą Grozą jak nową zrobisz? :icon_wink: Jakbyś nie miał co z nią zrobić to napisz :icon_wink:.

 

Oczywiście, trochę bym ją dotaktycznił (chwyt pistoletowy magpula, risowana rura gazowa i latareczka), ale tak to nawet "famaso-grozą" nazywaną przez niektórych niepogardzę ;)

Edited by Maza94
Link to post
Share on other sites

Maza tam jest ogromny problem z magazynkami. GB przeszkadza, jak ją skończę to zobaczymy. :icon_wink:

Docelowo chcę zrobić Hi capa z tego względu, ze to replika pod larpy nie milki.

 

Edyta tak teraz pstrzę na to zdjęcie to wpadł mi do głowy sposób na bezpiecznik :)

Edited by mg schutze
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Z tego co patrzyłem, to do T1ki można tylko części dostać i to nie wszystkie. Kompletne GB jest nie do zdobycia. Chyba, że wypruć go z Typa 97b albo 97, ale to raz, że nieopłacalne, a dwa NIEMORALNE! Jak można wybebeszyć taką piękną repliczkę :c

 

Co do projektu z GB v3... ciekawy jestem wyników ;) BTW, MG Ty to z tymi V3kami to cuda wyczyniasz, tylko czekać aż wstawisz V3kę do jakiegoś rewolweru albo do pistoletu pokroju Makarona albo PPK ;P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...