Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pluje pierwszymi kulkami zamiast strzelać m4 kwa


Recommended Posts

Mam problem z m4 KWA.

 

 

 

Wymieniałem w niej kable jakieś 2 miesiące temu i przy podłączaniu silnika zniechęciłem się i schowałem replikę do szafy. Dziś w końcu poskładałem ją do kupy i pojawił się pewien problem. Gdy załaduję magazynek do pełna to replika w ogóle nie strzela albo pluje kulkami na 2-3 metry. Jak wyciągnę z magazynka ok 8-10 kulek to strzela tak jak powinna. To samo jest przy hi-capie, jak jest zbyt mocno podkręcony to nie strzela. Przy wymianie kabli nie ruszałem gumki ani komory, dysza chodzi poprawnie, sprężynka dociskająca górną część komory jest na swoim miejscu. Nie mam już pomysłów co to może być.

Edited by ariens
Link to post
Share on other sites
  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Wymieniłem gumkę na zieloną G&G, lufę na promyka. Generalnie po nabiciu maga do pełna bądź prawie do pełna, pierwsze kilka kulek zostaje wyplutych a potem wszystko jest ok i do końca są podawane bardzo dobrze. I taki problem z każdym magiem a mam midy od Aresa i KA. Oczywiście gearbox był rozkręcany w celu wymiany kabli i tłoka na prometheusa ale według mnie dolna część komory jest właściwie przykręcona, bo jeśli byłaby źle przykręcona to by wszystkie kulki były wypluwane

Edited by dybo
Link to post
Share on other sites

Macie jakieś propozycje rozwiązania problemu? Najlepiej bez ingerowania w magi bo w tych od aresa nie mogę wyciągnąć sprężyny. Mimo wszystko górna część siedzi nieruchomo ponieważ trzymają ją te prowadniki po bokach które wchodzą w żłobienia w lufie zewnętrznej

Link to post
Share on other sites

kwa nie mam na testy :icon_razz: ale słyszałem od paru osób o takich patentach

To dopytaj tych "pateńciażów" o czym oni pier... za przeproszeniem bo większych bredni to ja w życiu nie słyszałem. No chyba że cm028 jest niezniszczalna, a Anna Nicole Smith wyszła za mąż z miłości.
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...