Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pluje pierwszymi kulkami zamiast strzelać m4 kwa


Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mógłbyś wytłumaczyć dlaczego? Bo od wczoraj się głowię i nie mam pojęcia skąd taki pomysł

Dysza w trakcie podawania kulki i cofania sie jest spowalniana naciskiem kolejnych kulek co powoduje nieszczeności. Skrócenie spręzynki pomoże na 100%.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Hmmm...

Odwróć replikę do góry magazynkiem, włóż maga, strzel, jak wypluwa kulki to ok.

Później znowu odwróć ją do góry magazynkiem i włóż maga, później go wyjmij i strzel, jak strzeli normalnie tzn., że masz za mocną sprężynę w magu i rozszczelnia Ci komorę ;)

Mam nadzieję, że wiesz o co chodzi, bo trochę namotałem :D

Pozdro.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Podczas strzału nie mam pojęcia. Bez magazynków opiera się normalnie o dół komory. Wymiana dystansera nic nie dała niestety. Może wymiana głowicy na metalową np SHS by pomogła? Bo może końcówka głowicy cylindra jest zbyt ruchoma (mosiężna tuleja zamontowana w plastikowej głowicy) przez co kulki ją podnoszą do góry. Co o tym sądzicie?

Link to post
Share on other sites

Umyłem dzis na wszelki wypadek gumkę hop up w mydle i cieplej wodzie oraz osuszylem. Po zamontowaniu bez zmian. Nie wiem czy to wazne ale jak strzelam na single to pierszy strzal jest jakby pusty a za drugim strzalem relika wypluwa po 2 kulki na raz. Problem sie pojawia niezależnie od tego jak bardzo skręcę hop up. Dla testow wziąłem mid cap aresa i zaczyna strzelać prawidlowo jak w magu siedzi około 90 kulasów. Jak dam więcej to wypluwa po 2 kulki co drugi strzał. Jakieś pomysły???

 

Zapomniałem dodać-po obróceniu repliki do góry nogami problem również występuje. Ktoś ma pomysł jak usztywnić komorę, żeby nie była podnoszona do góry?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam

 

Mam podobny problem tyle że z G36 CYMY CM003. Problem pojawił się po zakupie mid-ów również od Cymy. Magazynki powinny mieścić 150 kulek jednak ostatnie kulki z ładowarki wchodzą już ciężko (ładowarka na 100 kulek) i pierwsze strzały to właśnie bardziej przypominają plucie niż strzelanie, zjawisko powtarza się na wszystkich trzech midach, przy hi-capie nie ma tego problemu nawet przy maksymalnym podkręceniu. Replika kompletny stock.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Tak jak ktoś tu napisał, ładuj mniej kulek do magazynka to i problem zniknie. Bebechy masz wszystkie sprawne skoro piszesz ze jak załadujesz 50 kulek to wszystkie dobrze wylatują. Za duży opór na komorę idzie jak wsadzisz napchany magazynek. Ewentualnie spróbuj jakoś ustabilizować komorę.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Mam taki sam problem z G&G TR4 MOD0, magazynki G&G midy 120bb w miare nowe, kulki G&G. Problem identyko dosłownie. Jak ładuje do maga mało kulek (do jakichś tam testów itp) to działa doskonale, tylko jak nabije do pełna to pierwsze kulki lecą mi pod nogi :D Gdzieś w innym wątku widziałem, że można też magazynki "pomęczyć" żeby sprężyna zmiękła. Tam polecali tzw. "formatowanie" do skutku, ale szybsze efekty przyniesie pewnie zostawienie nałądowanych magów przez noc. Pytanie tylko czy po takim zabiegu zamiast podawać dobrze ostatnie 80bb podawać będzie dobrze pierwsze 80bb i wyjdzie na to samo :D

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Odnawiam temat.

Od tygodnia jestem posiadaczem nowej repliki KWA SR10 i szczerze jestem w szoku za replika za 2 tys ma takie problemy.

To samo co u was Panowie. Na połowie magazynka strzela jak złoto. W przypadku nabicia całego wypluwa po 2 lub 3 kulki.

Ktoś to skutecznie rozwiązał ? Czy po prostu słać replikę na serwis i niech się bawią ?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...