Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

UWAGA! LechosławAK/Jarosław1985


Recommended Posts

Słuchaj ja już sie pozadłużałem wszędzie czekałem na wypłate dopiero jutro będe miał pieniądze od szefa i oddam mu całość,a raty jak bym nie zapłacił to bym już nie miał gdzie mieszkać bo to był ostateczny termin raty :/ i tak nie zrozumiesz bo zapewne nie masz rodziny na głowie więc nie kłóćmy sie już wszystko wyjaśnione kaske zwracam i nigdy tego już nie zrobie,koniec tematu.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Słuchaj ja już sie pozadłużałem wszędzie czekałem na wypłate dopiero jutro będe miał pieniądze od szefa i oddam mu całość,a raty jak bym nie zapłacił to bym już nie miał gdzie mieszkać bo to był ostateczny termin raty :/ i tak nie zrozumiesz bo zapewne nie masz rodziny na głowie więc nie kłóćmy sie już wszystko wyjaśnione kaske zwracam i nigdy tego już nie zrobie,koniec tematu.

 

Mam rodzinę, kredyt mieszkaniowy i wyobraź sobie również sprawę sądową z takimi jak Ty co wiszą mi kasę i stwierdzili, że "nie mamy to nie oddamy, w czym problem?" Jeszce jakieś pytania?

Link to post
Share on other sites

O nim mowa http://wmasg.pl/pl/profil/show/83217?

 

W przypadku użytkowników mających w nicku polskie znaki, spację jest problem z wejściem na ich profil i trzeba to robić przez zakładkę "Społeczność". Pisałeś do niego? Odczytał wiadomości?

 

Edit: Jest to prawdopodobnie jedno z wielu kont, które zostały ostatnio założone w celu oszukiwania użytkowników. Sugerowałbym od razu wybrać się na policję.

Link to post
Share on other sites

Jak byś chciał wiedzieć to mam już w providencie kredyt a kaske potrzebowałem szybko więc nie gadaj głupot o lodówkach i wgl :/ jesteś pewnie bogatym człowiekiem i masz luz a ja tak niemam praca kredyty wszystko na mojej głowie :/

 

Aha....już popłakałem na Twoim losem, a restartowi życzę, żeby Ci nie odpuścił.

Link to post
Share on other sites

od LechosławAK: "No ok spokojnie.Ja po prostu nie mam konta bankowego a jedynie korzystałem z karty pre paid czyli taka z której można tylko wybierać pieniądze i otrzymywać je przelewami to jest karta podarunkowa bez przypisania adresów i nazwisk.Pozdrawiam w poniedziałek pieniążki będą u pana i prosze sie już nie denerwować pozdrawiam"

Link to post
Share on other sites

Rastar zbieraj cała korespondencję z oszustem/złodziejem bo prawie na 100% nie będzie przelewu w poniedziałek i w wtorek przejdziesz się na policję. A gościa znajdą, kłopotem jest czas trwania uzyskania danych osobowych od banku przez wymiar sprawiedliwości więc szybkie to nie jest, ale go dorwią.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...