Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

UWAGA! LechosławAK/Jarosław1985


Recommended Posts

2510(...)5718

Michał M...

 

 

 

Koles posluguje sie takimi danymi, co ciekawe - na FB widnieje owy człowiek nawet z nim rozmawiałem, tylko on twierdzi, że mieszka na Ch.......... dziwne, nie prawdaż ?

Prawdopodobnie jest to owy oszust chyba, że ma znajomego, który kręci ale bankowo go zna.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kuki12 uspokój się co na razie nie można mieć pewności wertując ten temat że ludi2010 to sprawca oszustw, off zareagował możliwie błędnie ale też nie działał w złej wierze.

Kuki12 zgłosiłeś sprawę na policję więc z łaski swojej siedź na tyłku i czekaj, aż ustalą wszystko.

Link to post
Share on other sites

Mi nie chodzi już żeby odzyskać kasę bo z stratą się już pogodziłem. Chcę żeby dostał za swoje i więcej nie oszukiwał ludzi.

A bierność w sprawie nam nie pomaga. Każdy ślad powinien być zbadany. Policjant kazał mi przynosić wszystko co uda mi się zdobyć na jego temat.

Link to post
Share on other sites

Trochę posprzątałem w tym temacie.

 

Dane, które zamieścił Ludi wskazują na to, że nie jest to jednak osoba, o której była mowa w tym temacie. Dlatego usunąłem jego nick z tytułu i część postów. Jeśli przysporzyłem mu tym jakichś problemów to przepraszam. Myślę jednak, że zrozumie on to dlaczego postąpiłem tak, a nie inaczej.

 

Proszę o zachowanie kultury wypowiedzi i trzymanie się tematu. W razie czego PW.

Link to post
Share on other sites

Drogi "Pieniądze" czy jak Ci tam w rzeczywistości.

 

Dla Twojej informacji - zaprzestań oczerniania adminów o dołączenie któregoś z Twoich kont (a dozwolone jest u nas jedno, prawda?) do tego tematu, ponieważ nie masz pewności, że zrobili do admini - może się to skończyć równie irracjonalnym podejściem do sprawy co to, które reprezentujesz samemu.

 

W momencie, kiedy postanowiłeś załozyć drugie konto w celu ominięcia blokady, złamałeś jeden z podstawowych punktów regulaminu tego miejsca - a to nie stawia Cię w pozycji, w której mógłbyś czegokolwiek od kogokolwiek wymagać. Poza tym, kim Ty w ogóle jesteś i dlaczego wypowiadasz się w nieswoim imieniu? Jeszcze ktoś oskarży Cię o podszywanie się pod inną osobę. Wybacz, ale żadne dane nie wskazują na to, żebyś miał jakikolwiek związek z osobami zainteresowanymi w tym wątku.

 

Korzystając z sieci TOR samemu nakładasz na siebie ograniczenia. Twoje wypowiedzi będą traktowane jako fikcyjne, tak samo jak Twoje konto - i mogą zostać w każdej chwili wywalone bez jakichkolwiek usprawiedliwień.

 

Proszę bardzo - chętni niech korzystają sobie z TORa. Możecie szkodzić, trollować czy jak to tam teraz jest modnie nazywane. Obiecuję jednak, że w przypadku jakiegokolwiek powiązania anonimowego konta z prawdziwym - zarówno fikcyjne jak i prawdziwe zostaną trwale zamknięte. Nie będzie do tego potrzebny żaden regulamin, po prostu tak zrobimy. A gwarantuję, że już nie tacy cwaniacy przejechali się na względnej anonimowości.

 

 

Co się natomiast tyczy tematu - wieszanie psów na członku załogi, który w dobrej wierze podjąłby w tej sprawie nawet nieodpowiedni krok (czy był właściwy - nie dowiemy się, a osoby "oburzone" mogą być za to wdzięczne wyłącznie sobie samym za używanie sieci zapewniającej anonimowość), jest niezbyt mądrym rozwiązaniem. Przypominam, że załoga WMASG.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ustalenia prywatne użytkowników portalu - nie mamy obowiązku interesować się tą sprawą, a robimy to tylko dlatego, żeby inni użytkownicy nie padali ofiarami kolejnych zwolenników anonimowości, którzy w ostateczności wszystkiego się wyprą i będą zgrywać miłych kolegów i użytkowników. Bierzcie to pod uwagę. A jeśli nawet ktoś zostanie niesłusznie do czegoś przypisany, to załatwić to można na wiele różnych, bardziej kurtuazyjnych sposobów - szczeniackie odzywki i zachowanie nie są najlepszym partnerem w budowaniu własnej wiarygodności - bez znaczenia ile prawdy się za nimi kryje.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Wybaczcie że nuewjleje wam tej rrozmowy ddzisiaj ale w skrócie wam ją przekaże "jak widać niemam co ssrać z nerwów ponieważ repliki powysyłałem już a obecnie mieszkam w stanach"

 

 

"Hmmm niekoniecznie sram z nerwów bo wszystkie przesyłki wysłałem ;)  a mieszkam obecnie w ameryce więc jest ok "

Bezczelność niezna granic

Link to post
Share on other sites

Z tego co wiem szybo go nie złapią cz jest w Polsce czy zagranicą. Mi na czasie nie zależy ale żeby dorwać tego osobnika.

A to zelży od nas od przepływu informacji i możliwości np sprawdzenia ich. Wiem że dużo podobnych spraw zostaje rozwiązanych pozytywnie i mam nadzieje że ta też będzie tak rozwiązana.

Link to post
Share on other sites

Rastart, już 20'go. Powiedz najważniejsze, czy pieniądze zostały przelane, czy to była ściema tak jak myślałem ? :hahaha:

 

P.s. facet się chyba zapadł pod ziemie, bo jak jeszcze przedtem próbował coś powiedzieć, to teraz siedzi cicho jak mysz pod miotłą, bo ludzie rozgryźli jego i jego konta. :icon_mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Rastart, już 20'go. Powiedz najważniejsze, czy pieniądze zostały przelane, czy to była ściema tak jak myślałem ? :hahaha:

 

P.s. facet się chyba zapadł pod ziemie, bo jak jeszcze przedtem próbował coś powiedzieć, to teraz siedzi cicho jak mysz pod miotłą, bo ludzie rozgryźli jego i jego konta. :icon_mrgreen:

 

Czekałem do dzisiaj. Kasy nie ma!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...