Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

na dobrą sprawę może być nawet ten shotgun od Krakmanów za 49 zł. Całkiem ładnie nosi kulki, jest leciutki i moze sie sprawdzic jako broń do budynków. Jesli nosisz plecak podczas combatów to możesz go "doczepić" tak, żeby nie wadził i tyle.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja nosze na plecach fn2000- jest plaski dorobilem takie specjalne szelki i wogole nei wadzi ale dlugi sie zdejmuje. Na udzie lewa kabura na glocka cymki - z uwagi ze spalila mi sie batka i ze zimno podlaczona jest zwykla batka 8.4 v przyklejona do glocka (daje rade w ziemie).

Torba boczna na mp5 tez daje rade - bo mozna ja fajnie przekrecic na plecy.

Ogolnie jest pare patentow.

Link to post
Share on other sites

Trochę to już kombinowanie takie, według mnie niepotrzebne. Nie lepiej już kupić mniejszą, słabszą replikę? Niektóre (jak juz wcześniej wspomniałem o np. tym shotgunie) są naprawdę tanie i taniej wyjdzie je zakupić niż modernizować replikę.

Link to post
Share on other sites

Panowie, to przecież nie jest temat o boczniakach i broni do CQB tylko o AUGu więc nie przesadzajcie.

 

Jeśli chodzi o zmniejszenie mocy to tylko rozszczelniając połączenie dysza HU, albo wymieniając GB.

 

Co do Phantoma to właśnie jestem w trakcie jego konstrukcji.

Tak wygląda wstępny projekt:

37702d615a7ddce3m.jpg]

Wszystkie materiały już mam i dziś usiłowałem sam na wiertarce wytoczyć jeden z "dekli" niestety niezbyt to się udało więc postanowiłem w przyszłym tygodniu odwiedzić tokarza.

Na rysunku tego nie widać ale na gwint lufy zewnętrznej będzie nakręcona taka jak by nakrętka w której będą 2 nagwintowane otwory i w te otwory będę przykręcał przedni "dekiel", wprawdzie śruby będą szpecić przód gdy odkręcę część tłumiącą ale uznałem że dzięki temu będę mógł dociągnąć na sztywno główny korpus.

 

Jak prace posuną się dalej to dam zdjęcia.

Link to post
Share on other sites

Mowa o tym?

http://www.taiwangun.com/shop,show,699

 

1) Wsadzasz sprężynę w trzpień rączki;

2) Rączkę z sprężyną wsadzasz na miejsce (uważaj, by nie zamontować odwrotnie);

3) Wbijasz pin/bolec;

4) Pesetą czy czymś wyciągasz sprężynę, zaczepiasz o pokrywkę;

5)(nieobowiązkowe) ładujesz trochę folii (kawałek reklamówki, worka na śmieci) do rączki, by wyciszyć sprężynę;

6) Dostajesz autoryzację na odbezpieczenie piwa/czegoś innego, by uczcić skończenie robótek.

Edited by Panocek
Link to post
Share on other sites

Eee... worek na śmieci? Mi nic nie hałasuje w rączce :strach:

Jak się lekko stuknie, to sprężyna wewnątrz brzęczy, tak samo w momencie zmiany jej ustawienia. niby szczegół, ale potrafi denerwować, więc ja też j.w. wcisnąłem tam kawałek reklamówki i jest już OK.

Link to post
Share on other sites

Wrzucam pierwsze efekty mojej przymiarki do AUGa stylizowanego na wersję para (9mm). Dostosowałem do Steyrowego gniazda adapter (by CA) na magazynki do UZI. Magazynek to midcap na 100 kulek - jednak ze względu na specyfikę budowy adaptera 8 ostatnich kulek nie jest podawanych (wypadają przy zmianie maga). Poza tym małym szczegółem jestem byczo zadowolony z przeróbki -> adapter może być w każdej chwili wyjęty i mogę dalej strzelać z "tradycyjnych" magazynków (nie wprowadziłem żadnych inwazyjnych zmian w samej replice). Krótka lufa już w drodze z HK, jak złożę całość to się nie omieszkam pochwalić :D

 

augparapm8.jpg

w640.png

Edited by youngee
Link to post
Share on other sites

Zacząłem zastanawiać się nad doczepieniem do AUGa rączki transportowej, w stylu m249, albo barreta.

Zastanawiam się tylko gdzie takie ustrojstwo dostać/jak wykonać.

W jaki sposób można by ją przymocować ( RIS? zamiast uchwytu do paska? )?

Pozdrowioneczka

Link to post
Share on other sites

Powinno się dać założyć bez problemu ale będzie musiała być cały czas rozłożona bo dolny RIS będzie blokował przy próbie złożenia.

 

Ja osobiście odradzam coś takiego gdyż zwykła rączka na RISa na pewno będzie stabilniejsza i tak łatwo się nie połamie.

Link to post
Share on other sites

Dużą batkę można przecież zamontować na zewnątrz body, wystarczy zwykła ładownica z patterna, dwie taśmy nośne, kawałek rzepa i pół godziny szycia. Kabelek wyprowadzamy przez stopkę i podczepiamy do aku już w kieszonce. Zwykła ładownica pomieści bardzo dużą bateryjkę albo dwie mniejsze - ja tak zrobiłem, jak mi jedna padnie to po 5 sekunach podpinam świeżutką. Ponadto, można dorzucić do środka mały chemiczny ogrzewacz i cieszyć się niesłabnącą repliką nawet przy naprawdę niskich temperaturach.

 

Na zdjęciu Roger z podczepioną bateryjką 9,6 - 3600mA:

 

img3750yu2.th.jpg

Edited by siemionman
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...