Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

creativegear.pl - miał ktoś styczność?


Recommended Posts

Szukając w czeluściach internetu optyki do G36 natknąłem się na stronę, na której znalazłem to, co mnie interesowało. Problem w tym, że stronę creativegear.pl zobaczyłem pierwszy raz w życiu i nigdy wcześniej o niej nie słyszałem. Szukając opinii po tagach na forum też nic. Wg opisy strony zajmuje się ona sprowadzaniem sprzętu zza granicy. Nie chcę utopić blisko 300zł, więc pytam was, drodzy forumowicze: ktoś miał styczność? Ktoś coś wie? Będę wdzięczny za rzetelne opinie.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Wczoraj o 13 zamówiłem magnifier, zadzwoniłem wieczorem do kolesia, powiedział, że wysyłają o 19 z reguły, mają na stanie więc na pewno wyślą i do piątku powinno przyjść. Niestety nic się nie ruszyło. Dzisiaj dzwonię drugi raz... W końcu ktoś odebrał: ,,sprawdzimy, czy zostało wysłane i po prostu ktoś nie wklepał w system i damy znać". Odzewu brak. Dzwonię znowu po pięciu godzinach... ,,Jestem na spotkaniu, oddzwonię później". Akurat...

Jeszcze dam znać jak to się potoczy, ale nie przewiduję fajerwerków.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...