Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

cm008 luzy ,pomocy


Recommended Posts

Mam takie pytanko czy ktoś ma może doświadzczenie z tą replką , otuż kupiłem ją dwa dni temu wygląda tak nr1 https://drive.google...dit?usp=sharing , sprawdzając wszystkie rzeczy zobaczyłem że to coś odstaje nie wiem czy tak powinno byćnr 2 https://drive.google...dit?usp=sharing , następną sprawą jest to że mam luzy , w tym miejscu po dociśnięci wygląda tak nr3 https://drive.google...dit?usp=sharing , a po lekkim pociągnieciu w górę tak nr4 https://drive.google...dit?usp=sharing , ogulnie czasmi troszkę lata w tym miejscu :icon_neutral2: Ma ktoś jakąś radę na to?

Link to post
Share on other sites

Ok, na szparę miedzy połówkami korpusu polecam szpachlówkę samochodowa chemoutwardzalną. Po wyschnięciu przeszlifujesz i pomalujesz, będzie git....

Dolna część chwytu przedniego lata i będzie latać, możesz sobie ją usztywnić opaskami gumowymi, taśmą klejącą, dać mocniejsze sprężynki pod zawleczki....

Sprężyna od delta ringu będzie wystawać i już, nic z tym nie zrobisz, chyba że zmienisz delta ring na nakrętkę lufy zewnętrznej.

Jednym słowem żal.

Link to post
Share on other sites

Verb skąd ta nienawiść :icon_biggrin:

 

Mam tą cymkę i nie mam żadnych luzów o których wspomina kolega. Po prostu trafiłeś na gorszy egzemplarz ; - )

Może gorszy dzień nie wiem, generalnie nie lubię jak ktoś kupił replikę chińska za 400zł (przykładowo) i narzeka że tu mu lata, tam nie pasuje itd... i co on ma z tym zrobić. Ok fajnie że chce coś naprawić itd ale po co się męczyć gimnastykować skoro i tak z gów.. bata nie ukręcisz.

 

A autor słusznie zrobił że oddał i kupił coś innego...

Link to post
Share on other sites

Verb jeśli się ma trochę pojęcia i się myśli to można wszystko usztywnić bez tych twoich dyrastycznych metod. i sądząc po twoiej wypowiedzi użytkownicy mnie wypasionych czytaj drogich replik są dla ciebie ochłapami ? Aha co do mercedesa nie jeden waściciel golfa ma mniej problemów z samochodem niż właściciele mercedesów za kilkadziesiąt tysięcy :icon_wink:

Edited by BBombello3
Link to post
Share on other sites

Repliki, auta, odkurzacze, buty to trochę nie trafione porównanie według mnie... Inne przeznaczenie docelowe, sposób użytkowania i wiele innych czynników mających wpływ na..... no można pisać i pisać.

Przeszedłem w swoim życiu etap tanich replik, drogich napraw, złotówek zostawiony po serwisach aż, się nauczyłem wszystkiego sam.

Nikogo nie hejtuje, osoby z markowymi replikami lub drogim sprzętem wcale nie uważam za lepszych.

Sam obecnie posiadam "chińskie" repliki.... W zasadzie to tylko kilka części zewnętrznych w tych replikach to "ryż..."

Uwielbiam grzebać przy replikach, pisze poradniki, dziele się wiedzą.

Link to post
Share on other sites

Mialem taka cymke niestety kompletnie sie rozleciala po 2 strzelankach. Problem polega na wadzie konstrukcyjnej gornej czesci korpusu. Metal, czymkolwiek jest, nie wytrzymuje naprezen. M4 cymki sa wadliwe i jak sie dowiedzialem w Gunfire jest to bardzo czescty problem.

Ja swoja oddalem na gwarancji, wymienilem na gfc i smiga.

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...