Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z AKSU ,nieudolny serwis taiwangun,POMOCY!


Recommended Posts

Niecałe 2 miesiące temu kupiłem rk-01w boyi.Miałem z nim kilka problemów.Nowego wziąłem na strzelanke to mi po 15 minutach przestał strzelać i po naciśnięciu spustu brzmiał jak wiertarka.Wysłałem na gwarancje wymieniono podkładki,przyszedł z nową wadą raz strzelał raz nie aż całkowicie przestał reagować na spust.Wysłałem znowu wrócił przedwczoraj ,bez jakiejkolwiek informacji o działaniach serwisowych.Kartka z wynikami fps była cała przestrzelona ,chyba serwisant miał gorszy dzień i użył jej jako tarczy strzeleckiej.Strzelałem dzisiaj na podwórku i replika raz strzela raz nie strzela.Testowałem na hicapie boyi i elektrycznym magazynku bębnowym cymy.W końcu stwierdziłem ,że kulki nie dostają się do komory.Jak odwróciłem aksu "do góry nogami" (a raczej do góry magazynkiem) strzelało tak jak powinno.Co zrobić ,żeby działało jak należy?Nie chce mi się wydawać pieniędzy na przesyłkę do taiwangun.Szczerze uważam ,ich serwis to porażka.

Link to post
Share on other sites

Skręć hop upa na 0 i sprawdź czy dysza nie jest za długa.

Tiaaaa, za porady już podziękujemy.

 

Jak replika strzela normalnie w odwróconej pozycji to zacząłbym od sprawdzenia magów albo ładowania ich do pełna/podkręcania do końca. Problem może też leżeć w gumce HU.

Jakich kulek używasz ?

Link to post
Share on other sites

Może powołaj się na niezgodność towaru z umową, skoro taki trefny egzemplarz masz. Hicapa wystarczająco nakręcasz? :icon_wink:

Ale w sklepie nakręcą dobrze magazynek i będzie strzelać normalnie ergo odeślą mu to z kolejną przestrzelaną kartką :teeth:
Link to post
Share on other sites

Tak dobrze nakręcam hi capa ,jestem pewien.W elektrycznym magazynku bębnowym musiałem cały czas trzymać przycisk ,żeby jakakolwiek kulka weszła do komory.Co myślicie o nasmarowaniu tej rurki od podawania kulek?Nie mam zamiaru 3 raz wysyłać tam repliki bo boje się ,że znowu coś zepsują.W głowie mi się nie mieści co się dzieje w tym serwisie.Jak można tak olewać klienta,to przecież niepoważne ,a taiwangun to podobno dobry sklep(tak gdzieś czytałem ,a jak jest to wiem).

Link to post
Share on other sites

nie smaruj tej rurki :icon_smile: Zrób test weź hicapa lub ten mag elektryczny podkręć go i naciśnij ten bolec(od zwalniania kulek) sprawdź czy kulki wyszczelą.

I ponawiam pytanie verb'a jakich kulek używasz? Może twoje magazynki/ replika ich nie lubi?

Edited by blackblut
Link to post
Share on other sites

Nie mam żadnych problemów z wkładaniem :) magazynka of course .Wszystkie części w środku sztywne ,nic nie lata.Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy wypinaniu magazynka wylatuje kilka kulek ,wcześniej, to znaczy po nowości z 2-3 kulki zostawały w tej rurce przed komorą.

Link to post
Share on other sites

Obrócony strzela jak należy pisałem już wcześniej,teraz załadowałem bezpośrednio i nie ma problemu.Co do zadziorów plastiku porównałem tą rurkę z cymą kolegi i on ma tam gładkie krawędzie a ja szorstkie ,ale nie wygląda na żadne uszkodzenia mechaniczne.Myślicie ,że to przyczyna?

Link to post
Share on other sites

Hindus, nie wiem jak Ty ale ja u Krakmanów byłem już setki razy, za każdym razem repliki sprawdzane były na magazynku nie od repliki, a tym który zawsze leżał koło ich chrono. Tak więc to nie jest reguła. Moja "beta project" przyszła z uszkodzony magiem...

Link to post
Share on other sites

Magazynek hi cap stockowy nic nie lata,bębnowy od cymy też nie lata ,wszystko wchodzi elegancko.Nie podkręciłem hi cap do końca i na semi pierwszy strzał ,drugi pusty,trzeci pusty,czwarty pusty,piaty pusty ,dalej nie już strzelam.Na polu walki nie ma możliwości leciutkiego podkręcenia hi capa ,a w elektrycznym magazynku się nie do za bardzo lżej podkręcić.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...