Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z AKSU ,nieudolny serwis taiwangun,POMOCY!


Recommended Posts

Hindus, nie wiem jak Ty ale ja u Krakmanów byłem już setki razy, za każdym razem repliki sprawdzane były na magazynku nie od repliki, a tym który zawsze leżał koło ich chrono. Tak więc to nie jest reguła. Moja "beta project" przyszła z uszkodzony magiem...

No ale to dalej znaczy, że dostałeś coś, czego nie zamawiałeś i nie działa jak to za co zapłaciłeś. To tak jakbyś kupił samochód który nie odpala na kluczyku który dostałeś w komplecie. Co z tego, że samochód jest sprawny i odpala na kluczu serwisowym który leży zawsze na warsztacie. Nie działa i nie możesz z niego korzystać, chociaż kupiłeś go nowego. O to mi chodzi, żeby nie dać sobie wciskać bubli. Tak, to są chińskie repliki, jedne lepsze a inne gorsze, ale skoro jedna nie działa, to powinien dostać taką, która działa - albo powinna zostać naprawiona tak, żeby mu działała. Naprawianie samodzielnie ma sens tylko w przypadku, gdy to jest naprawdę jakiś drobiazg w stylu odwrotnie zamontowanej wtyczki w baterii czy poluzowanej szczerbinki którą wystarczy dokręcić.

Edited by hindus
Link to post
Share on other sites

Panowie problem rozwiązany :icon_smile:

Dzisiaj z kolegą rozebraliśmy replikę .Wszędzie smar chiński smar w lufie,na tej osłonce przed spustem, GB pluł smarem.Taki brud w nowej replice i jeszcze po serwisie to normalnie dziadostwo ze strony taiwanguna. Przyczyną całego problemu okazała się gumka hop up .Okazało się ,że cały czas strzelałem bez hop upu (jak pierwszy raz dostałem to dobrze strzelała,po wizycie na gwarancji zmniejszyła osiągi).Po pierwsze gumka jest źle odlana ,po prostu krzywa,po drugie krzywo włożona ,a po trzecie dystanser był włożony luzem.Ręce opadają. Na razie strzela ,ale w najbliższym czasie chyba wymienię komorę i gumkę.Temat do zamknięcia.

Edited by GRO9NO
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...